Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mit jelent ez a szak?

Mit jelent ez a szak?

Figyelt kérdés
mit jelent ez h médiaismeret és kommunikáció? ez milyen szak? itt mit lehet tanulni? vagy érdemes erre menni ?

2012. szept. 25. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyenen vagyok. Olyanokról tanulhatsz, hogy kameramozgások, filmkészítés, filmtörténeti korszakok, forgatókönyvírás, és egyebek. Ez persze iskolánként eltérő lehet. Mondjuk én megbántam, hogy ilyenre jöttem, mert egyáltalán nem ezt vártam, amit a suli ad. De amúgy a szak, az teljesen jó, ha olyan suliba mész, ami kifejezetten ezzel foglalkozik. Ahova én járok, az inkább művészeti suli, de van média szak is, csak nem úgy, ahogy elképzeltem.
2012. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Persze itt nem csak a filmekre kell gondolni, hanem több médiumra is. Például tévé, rádió, újság stb. Tehát olyat is tanulhatsz, hogy milyen mondjuk egy híradósnak, vagy egy kameramanusnak, vagy egy producernek a munkája. Hogy vannak összerakva a tévécsatornák műsorai, és egyebek.

2012. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsokat? és akkor szerinted érdemes menni erre a szakra?:)
2012. szept. 25. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha olyan helyre mész, ahol normálisan tanítják, akkor igen.
2012. szept. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Szent László tömkomm tagozatára mennék. ;) (Köbánya) szlgbp.sulinet.hu
2012. szept. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kőbánya*
2012. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!