Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi az a W/s? Watt/ secundum,...

Mi az a W/s? Watt/ secundum, az oké, de nem értem mi ez akkor pontosan? Orgona levegő motorokat gyártó cégnek tolmácsolok. Kicsit leragadtam, mert pár dolog nem világos! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Azt írják, hogy az orgona levegő motor levegőnyomása: 80-120 mm / Ws, és a nyomómagasság 105-120 mm / Ws. Akkor ez most mit jelent? A főnököm sem tudja elmagyarázni, nem ment bele a részletekbe, de nekem tudnom kellene, ha értékesítem a terméket. Előre is köszi, ha valaki tudja a választ!

2013. jan. 3. 13:38
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

500 nyelven beszélsz, 5 milliárd éve tolmácsolsz, de neked a motorja helyett a motra értelmes szó...

De amúgy, hiába a nagy tudásod, ha egy defektes kereket sem tudnál kicserélni xD

Vagy el tudlak képzelni egy polgárháborúban: Összehugyozva remegnél a sarokban valószínűleg :)

"Adrina24" ha nő vagy és ezzel kiakarnád magad vágni, akkor google-be írd azt, hogy Wittner Mária és wikipédiázz legalább :)

2013. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!