Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Szerintetek a 9. -es vagy a...

Szerintetek a 9. -es vagy a 10. -es földrajz a jobb? A 9. -es természetföldrajz, a 10. -es társadalomföldrajz. A válaszokat kérlek indokoljátok!

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindig is utáltam a földrajzot, de ha választani kell, akkor a 10.-es mellett döntenék. Abban föl véltem fedezni némi logikát, míg a természetföldrajzot csak magolni, magolni és magolni kellett. Ráadásul folyamatosan vaktérképes dolgozatokat írtunk, és bármennyit is készültem, sose kaptam 3-asnál jobbat. :D
2013. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én 11.-es leszek, nekem a társadalomföldrajz jobban tetszett, mert teljesen köztudott dolgokról volt benne szó, amit ennyi idős korra már mindenkinek illik tudni.
2013. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem viszont a természetföldrajz tetszett jobban. Annyira logikus, meg a nagy részét már általánosban is tanulja az ember... Általában - legalábbis a mi sulinkban - a szóbeli érettségik természetföldrajz része is mindig jobban sikerül, na meg az írásbeli feladatokból is ezek a feladatok a könnyebbek.

A társadalomföldrajz azoknak elég nehezen megy, akik nem matekosak, legalábbis a saját osztályomon így vettem észre. Számolni a gazdaságföldrajzi feladatokban meg ilyesmi- hát ez egy rémálom volt velük...

2013. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!