Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Gimnázium szintjét közelítő...

Gimnázium szintjét közelítő 'laborhoz' milyen eszközök kellenek, esetleg mi jó ha van ezeken kívül? Ezeket hol érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés
már nem vagyok gimnazista de érdekel a kémia, neki szeretnék állni a legprimitívebb kísérleteknek elvégzésének viszont nincsenek hozzá eszközeim. eddig olyan weboldalakon jártam amelyeknél rendelni lehet nagy mennyiséget, nem az az egyenként vásárolgatós.

2013. aug. 31. 16:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Szóval nem is az eszközök beszerzése a nehéz hanem az alapanyagoké D:
2013. aug. 31. 16:58
 2/3 Banc ***** válasza:

Csak keress rá, hogy a városodban hol lehet venni pl kémcsövet, vagy van e laboreszköz bolt. Nekem simán kiadtak kémcsöveket, óraüveget, kis portároló dobozokat. Mondjuk nem volt olyan olcsó, hogy egyből nagy mennyiségben vásároljak, de bőven megérte az árát.

Anyagokért meg keress fel gyógyszertárakat, mezőgazdasági boltokat, de legolcsóbban általában háztartási boltokban lehet kapni primitívebb anyagokat. Ajánlom, hogy szerezz be kis mécseseket is, mert azok jól jönnek, ha nincs valami durvább melegítő eszközöd.

Jó szórakozást, de vigyázz magadra!

2013. szept. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

találtam egy nagykert ami foglalkozik magánszemélyek kiszolgálásával is és nem is nagyon drága viszont az anyagok beszerzése necces. melegítésre vannak a tábori gázfőzők, ugyanúgy pb gázzal működnek mint a bunzenégő szóval nem lehet baj. anyagokat nehéz beszerezni azt kb 1000 helyről kell, és még így sincs meg minden de több mint a semmi.

2013. szept. 1. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!