Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhadarabokat érdemes...

Milyen ruhadarabokat érdemes beszerezni az őszre (sulira)?

Figyelt kérdés
Nincs valami sok pénzem, de kellene pár új holmi az őszre, mert szinte mindent kinőttem. Mit érdemes venni, és hány darabot? Ti hol vásároltok? 16/L
2013. aug. 9. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy klassz farmert mindig érdemes venni szerintem. Vehetsz kis kardigánokat, blézereket és színes sálakat, azok még az egyszerű pólókat is feldobják. :)
2013. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
K
2013. aug. 9. 17:56
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)))!
2013. aug. 9. 17:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem valami pulcsit vagy kardigánt vegyél az esős napokra. Hosszú farmernadrágot és max.1-2 rövidujjút:)

Hát én a tally weijlben , new yorkerben , h&m-ben szoktam. De a new yorkerbe a legjobbak az árak!:)

2013. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jelentem, tegnap elmentem egy ízben, vettem egy c&a márkájú fekete, gyönyörű blézert meg a tally weijlben ráakadtam egy világos színű, csőszárú nadrágra! Köszönöm a válaszaitokat :) Jövőhéten beszerzek pár pulcsit meg egy zárt cipőt az esős napokra :)
2013. aug. 10. 16:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha jól akarsz kinézni,akkor egy szűkszárú világos koptatott farmer,és egy egyszínű póló alapdarab,kell egy elegánsabb és egy sportosabb cipő,meg vagy 3 póló,a minimum.:D
2013. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem Yorker,Taly Wein,H&M,Zara,Stradivarius.:D
2013. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2013. aug. 10. 18:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom hogy kicsit későn szólok hozzá...de ilyen tapinacis farmert és vmi body-t hogy ne legyen kint a derekad.
2014. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!