Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Szignifikancia vizsgálatban...

Szignifikancia vizsgálatban kérnék segítséget?

Figyelt kérdés
Szakdolgozatomhoz csináltam kérdőívet és az jött ki, hogy a nők 24%-a a fehér, 76%-a a vörös borokat kedveli, a férfiak 19%-a a vörös és 81%-a a fehér borokat kedveli. Összesen 100 megkérdezett 55 férfi 45 nő. Erre kell szignifikancia vizsgálatot végezni. Neten kerestem csomó mindent, mindenféle próbákat de nem tudom erre hogy lehet megcsinálni. Köszönöm a segítséget.
2013. okt. 15. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a hipotézised? A férfiak és a nők esetében a vörös- és fehérbort kedvelők aránya megegyezik?
2013. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak most nem látom, hogy pont fordítva van?
2013. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a feltételezés, hogy ugyanannyian kedvelik a vörös bort, mint a fehéret - gondolom.
2013. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akár lehet ez is
2013. okt. 16. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!