Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha egy ember teljes egészében...

Ha egy ember teljes egészében el tudná hinni, hogy repül, akkor tényleg repülne?

Figyelt kérdés
A hit ereje nagyon nagy nem? Vannak korlátai?
2009. nov. 15. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nem ,

vannak korlátok

2009. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha becsukom a szemem és elhiszem, hogy repülök, akkor repülök is, de csak gondolatban, attól még a lábaim a földön maradnak.

A hit nem így működik.

2009. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Ezen én is sokan filózom.. vannak jógamesterek akik állítólag tudnak lebegni, meg fát kiszárítani gondolattal, meg tonnákat mozdítanak meg a tudatukkal.. el tudom képzelni, hogy csak olyan mélyen eldugott és békés törzsek közt élnek ahová nem ér el a média füle, így nem készülnek anyagok és könyvek róluk. De ez bizony életnyi (vagy esetleg több életnyi) gyakorlást és tiszta karmát jelent, csak úgy kisujjból nem lehet elsajátítani.
2009. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem repül.
2009. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

filózhatsz rajta, de azért azt ajánlom, hogy ne akard kipróbálni.

(főleg a 15. emeletről kilépve ne :)

2009. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor hiszem el, ha repülőből ugrok ernyővel a hátamon, de akkor tényleg. A hit ereje szlogen pedig nem az ilyen témájú dolgokra van kitalálva, hanem inkább lelkiekre.
2009. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
32%
én hiszek benne, ugyan úgy mint a telekinézisben. Egyszer beszélgettem egy emberrel aki ezzel foglalkozik, és ő mondta, hogy nem véletlen h az agyunk csupán 3-4%-át használjuk, mert nem agyunk kész felfogni a többit... pl ő azt mondta h a régi emberek / pl: egyiptomiak/ képesek voltak az akaratukkal tárgyakat mozgatni /piramis, stone hange, husvét szigetek/
2009. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Jah , és a mozgatásához szükséges fizikai erőket meg kisz@rta vagy az orrán folyt ki? Kellet néhány csomag 100-as zsepi mire felhúztak egy piramist.
2009. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
én meg egyszer beszélgettem egy emberrel, és elmondta, hogy elrabolták az ufókok - de sajnos nem tudta a történetét befejezni, mert jöttek az ápolók...
2009. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

"A hit ereje nagyon nagy nem? Vannak korlátai?"


Igen, a korlátokat ugy hivják, hogy a fizika törvényei.

2009. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!