Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Építettem egy 3D animációkat...

Építettem egy 3D animációkat lejátszó kis ledkockát, gondoltam aki kíváncsi rá, annak megmutatom. Ha megnézted, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Tervezem hogy építek majd idővel egy nagyobbat is, RGB ledekből. Olyan 8x8x8-assal már kiegyeznék:) Igaz majd csak nyáron lesz arra időm, most így egyetem mellett nehéz lenne rá időt szakítani:D

2013. dec. 11. 17:42
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
79%

Elsőre ilyenre, talán kicsivel nagyobbra gondoltam, mivel házilag nem lehet akkora hatalmas anyag igényű. https://www.youtube.com/watch?v=JUH2AruYhhw


Viszont így utólag már gyanús, hogy ahhoz hasonló a kérdező mint akikkel korábban több helyen találkoztam. Mondjuk ők válaszoltak de adták az értetlent, de nem megértési probléma miatt, hanem mert meg akarták dolgoztatni a válaszolókat. Először nem reagáltak, később úgy tettek mint aki nem érti. Azért ezek a dolgok át jönnek a viselkedésből. A feltett kérdés komolyságából és a későbbi komolytalan reagálásból.


Mert ha meg akarok mutatni valamit, hogy nézzétek már meg mit csináltam, akkor egy kicsit dicsekszem vele, hogy mit tud és mivel vezérlem, hogyan olvassa ki a megjelenítéshez az adatokat, hogyan programozom és tényleg mutatom a videót róla. Különben értelmetlen volt feldobni ide. Ha csak nem az az értelme, hogy a sok h...e mit szól hozzá, "ha nem írok hozzá" linket se és semmit.

Na mindegy. Ilyen is van.

2013. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Haljátok nem lehetek ilyen hülye hogy elfelejtettem a linket! Ezer bocs! :D

https://www.youtube.com/watch?v=fGB7jOxTrtA&feature=c4-overv..

2013. dec. 30. 23:51
 13/32 A kérdező kommentje:

Megvan hogy miért nem írtam vissza semmit.

Kiírtam ugye a kérdést, de észrevettem hogy nincs link. hoppáhoppá.

Ezért töröltem a kérdéseim közül, úgy gondoltam hogy ilyenkor törlödik is a kérdés, de ezek szerint nem?!

szóval észrevettem a turpisságot pár nap múlva, ezért kiírtam a kérdést mégegyszer, linkkel együtt.

Aki nem hiszi, járjon utána: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas_..

:D

2013. dec. 30. 23:59
 14/32 A kérdező kommentje:
Egyébként utólag is boldog karácsonyt, és előre is boldog újévet :)
2013. dec. 31. 00:00
 15/32 anonim ***** válasza:
75%

Utána jártam és tényleg. :)

Köszönjük és bocs a feltételezést.

Így a helyére került.


Egyébként logikai gyakorlatnak kiváló volt.

Amit ebből megtanultál az már a tiéd marad. Ezzel a gyakorlattal megalapoztál magadnak sok egyéb dolgot az időben, ami hasonló logikára épül.

Ügyi vagy !


Úgy egyébként..

Ma már az a nap van amikor utoljára lehet mondani ebben az évben, hogy

B.Ú.É.K.

2013. dec. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%
takarodj innét!
2013. dec. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

ja semmi gond a feltételezésekért, teljesen jogos volt részetekről, én kérek bocsánatot maflaságom miatt :)

utolsó, honnét takarodjak te utolsó? C:

2013. dec. 31. 10:07
 18/32 A kérdező kommentje:
amúgy igen, nagyon sok mindent meg lehet csinálni ezekkel a mikrovezérlőkkel, ami ezt is vezérli. csak gyakorlásképpen csináltam ilyen kicsikét, de csak befektetett idő kérdése és bármekkorát meg lehet csinálni
2013. dec. 31. 10:10
 19/32 anonim ***** válasza:

No, így már sokkal jobb.

Sok sikert, és neked is BUÉK!

2013. dec. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Tetszik a cube! Még ez a kicsi is látványosan van programozva, a karácsonyfán biztosan jól mutatott. Mindazonáltal a gógyid megvan hozzá, most már csak pénz kérdése a fejlesztés.

A Malahit kolléga tanulja meg helyesen leírni a nevét, így: Malachit, ami egy szép zöld színű ásványkőzet, de egyben "malac hit"-űnek, azaz disznóhitűnek is mondhatjuk őt.

B.Ú.É.K.!

2013. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!