Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Építettem egy 3D animációkat...

Építettem egy 3D animációkat lejátszó kis ledkockát, gondoltam aki kíváncsi rá, annak megmutatom. Ha megnézted, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Tervezem hogy építek majd idővel egy nagyobbat is, RGB ledekből. Olyan 8x8x8-assal már kiegyeznék:) Igaz majd csak nyáron lesz arra időm, most így egyetem mellett nehéz lenne rá időt szakítani:D

2013. dec. 11. 17:42
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Jól van Malahit, ezzel a magyarázattal elfogadom a neved, csakhogy ne pityeregj, de azért engem tarkón se vágj!

Hát már hogy a csudába ne lenne remek humorod, ha én lennék a producer, akkor felléptetnélek a Showder Klubban vagy a Dumaszínházban.

Illenek a szövegek a csajhoz. Én még a következőket gondoltam:


- Rámjöhet mind a két srác!


vagy


- Főúr, két deci pálinkát!


vagy


- Ha nem áll fel levágom!


De a Te szöveged jobb.

Mi van "balul" kollégával, elvérzett a csatában?

2014. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
6%
balul ütött ki
2014. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!