Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Építettem egy 3D animációkat...

Építettem egy 3D animációkat lejátszó kis ledkockát, gondoltam aki kíváncsi rá, annak megmutatom. Ha megnézted, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Tervezem hogy építek majd idővel egy nagyobbat is, RGB ledekből. Olyan 8x8x8-assal már kiegyeznék:) Igaz majd csak nyáron lesz arra időm, most így egyetem mellett nehéz lenne rá időt szakítani:D

2013. dec. 11. 17:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
10%
Ez sertés sértés.
2013. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
5%
Ha ilyen jól értesz a mikrokontrollerekhez akkor inkább dolgozz nekem.
2013. dec. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
74%

"A kérdező kommentje:

utolsó, honnét takarodjak te utolsó? C:"


Azzal a stílussal ahogy írta neked a dolgok megismerése után, már tényleg egy 'utolsó'. :))

2014. jan. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
kuss legyen már!
2014. jan. 1. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
75%
Malac hitű! Nem is malac, disznó.
2014. jan. 1. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
6%

Az semmi, a feleségemet látnád.

Olyan kövér, hogy az már súlyos testi sertés!!!

2014. jan. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Kedves polgártársak!

Összeröffentünk, hogy megbeszéljük a ledkockát. Eredetileg!

2014. jan. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
6%
Eredetileg be se mutatták, úgy kellett találgatni, hogy egyáltalán mi az, hogy ledkocka...
2014. jan. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Való igaz, kicsit palira vett a Kérdező, de már bocsánatot kért és pótolta a kocka láthatóságát.

Kedvas Malahit, Neked is van pótolni valód, nem raktad még be a nevedbe a C betűt!

Viszont látom, remek a humorérzéked. Segíts, abban, hogy milyen szöveget tennél a mellékelt képhez, azaz, mit mond a lány?


[link]

2014. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
6%

Először is: érzékeny, sértődékeny, nehezen megbocsájtó, haragtartó ember vagyok.

A Malachit név foglalt, ezért lett ez.


A kép.

Először is a lány szája csukva van, tehát nem mond semmit.

A ferde győzelmi jel fura. Ilyen tartásban nem lehet győzni.

Fél szumma még ami gyanús.


De ez a nő nekem nagyon gyanús, az biztos, hogy nem tenném be a farkamat az ujjai közé.

Ugyanakkor a szappanért se hajolnék le a jelenlétében, mert nagyon könnyen behajlik az a mutató új.


Kérdésre válaszolva olyasmit mondhat, hogy gyere, picinyem, levágom a faszod s belefőzöm a bablevesbe.


Még mindig úgy gondolod hogy van humorom?:))))))

2014. jan. 3. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!