Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hol tudok keresni funkció...

Banc kérdése:

Hol tudok keresni funkció szerint integrált áramköröket? Fogalmam sincs mi lenne alkalmas számomra. Tudna esetleg nekem valaki ajánlani?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék egy olyan IC-t ami alkalmas arra, hogy egy előre betáplált jelsorozatot reprodukáljon, majd végtelenítve ismételjen.

Nem tud valaki kifejezetten ilyen célra egy általánosan használt chipet?

Keresgéltem mindenféle elektronikával foglalkozó oldalon, de sehol nem találtam IC-kre vonatkozóan semmiféle adatbázist, ami segítségemre lehetett volna. A helyi elektronikai szaküzletben pedig hiába kérdezem, mert folyton azzal jönnek, hogy ők csak eladnak, de nem foglalkoznak magával az építéssel.


2014. márc. 24. 20:35
 1/3 Tengor ***** válasza:
Mégis milyen jelsorozatot?
2014. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ja, igen ez kimaradt:

a jelsorozatot idő függvényében értettem.

Tehát szeretnék mondjuk egy olyat, hogy a periódus 1/10 sec -ig jelet adjon, majd 3/10 sec-ig ne, 2/10 sec -ig megint, végül 5/10 sec -ig megint ne, és ha ez befejeződött, kezdje előröl.

Nem szeretnék amúgy ilyen pontos értékekkel dolgozni, csak példaként mondtam.

2014. márc. 24. 21:03
 3/3 Tengor ***** válasza:
Ez összetettebbnek tűnik, mint amit az egyszerűbb IC-k tudnak általában. TinyAvr-t nézd meg!
2014. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!