Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » December 25 én villámlik és...

December 25 én villámlik és dörög az ég, szted ez normális?

Figyelt kérdés
Én amióta élek ilyet még nem láttam...
2009. dec. 25. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg borzasztó...


Már miért ne lenne normális? Az kevésbé normális, hogy legalább 15 fok van, és pólóban cigizek kint, és nem fázok...

2009. dec. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem normális,teljesen megvagyok ijedve ugyanakkor szomorú vagyok hogy nincs már igazi karácsony...és soha többé nem is lesz:(
2009. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha most ezzel a világvége sz@rsággal akarsz jönni, én esküszöm, lefejelem a monitort:D
2009. dec. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

esküszöm,majdnem langyos zápor esik az égből!!!!

Ilyet én sem láttam a 23 évem alatt..

szépen tönkretettük a öldet..az emberiség a föld betegsége!Élősködtünk,amíg ilyenné nem vállt.. itt majd szépen sivatagosods lesz,jönnek a skorpiók,és az ükükük unokáink nem fogják tudni mi a hó..

2009. dec. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem nema világvége szarséggal akarok jönni csk ki vagyok akadva ezen a 2009 es éven szinte minden tekintetben..


De komolyan aggaszt a helyzet pl december elején még gilisztákat láttam döglődni a járdán mert kijöttek a melegre, aztán jött a minusz 17 fokos hideg meg a hóvihar, most meg ez a villámlás meg égdörgés!


Mi lesz itt 3 év mulva? Nyári mikulás?

2009. dec. 25. 17:30
 6/16 anonim válasza:
73%
Még én se láttam ilyet. És tényleg az a durva, hogy december 25-én rövidnadrágban nem fázok kint. Ja, és nekem az tűnt fel, hogy fél 5kor még nincs sötét. Máskor már rég koromsötét van...Akkor ennyi volt a tél?? Vagy hogy van ez??
2009. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Maj' nyáron lapátoljuk a havatxD:(

Emlékszem egyszer a szülinapomon (április) térdig érő hó volt...

2009. dec. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
71%
Szerintem nem normális, sőt...Lehet, hogy sok filmet láttunk, és rezisztensekké váltunk, mert mindenre "jajj világvége baromság, meg elpuszulunk-ne jöjjön senki ezekkel " reagálunk, de az tény, hogy szétb@sszuk a bolygónkat Te is Én is. Sokáig nem lehet büntetlenül tovább ezt csinálni, de nem fog semmi változni, mert hülye az emberiség. Nálam is 2 helyen megy a tv, számitogép, karácsonyi világitás, stb... lehet, hogy el kellene gondolkodni és egy kicsit máképpen élni a mindennapjainkat. A nyári mini tornádó,a hirtelen hatalmas viharok egy héten át minden délután. a héten -20,5 folk volt reggel, ma pedig plusz 13. Ezek sajnos tények és rohadtul valóságosak!!
2009. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
SZÁNALMAS !!! NEM NORMÁLIS !!! UNDORÍTÓ DOLOG!!! MI AZ HOGY NINCS HÓ KARÁCSONYKOR?_
2009. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek! Gyertek ki velem SZzibériába a Ferenc-József földre vagy a Déli-sarkra, mielőtt elfelejtjük, mi az igazi tél!
2009. dec. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!