Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Csillár ventillátor motorjának...

K2k2k2 kérdése:

Csillár ventillátor motorjának bekötése?

Figyelt kérdés
Van egy ventillátoros csillárom aminek elromlott a kapcsolója. A venti eredetileg mind a két irányba használható volt de nekem elég lenne ha az egyikben indulna a motorja. A motorból 4 vezeték jön ki: fehér, fekete. barna, piros. Továbbá volt bekötve a motor elé egy gennes márkájú cbb61-es fekete szögletes alkatrész aminek 3 kivezetése van: szürke, sárga, kék. A kérdésem az lenne hogy ezt a motort hogyan kell bekötni? Ha kell még valamilyen info ahoz hogy meglehessen válaszolni ezt a kérdést akkor szóljatok. Köszi
2014. máj. 17. 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudsz képet feltölteni?
2014. máj. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2014. máj. 18. 16:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Feltettem a képeket. Remélem jól kivehetők a vezetékek. A csillárnár sárga ponttal jelöltem a motor vezetékeit. Nem kell hogy meglehessen forditani a forgásirányt. Egy szimpla vezetékkapcsolót szeretnék belerakni amivel ki és bekapcsolni lehetne...
2014. máj. 18. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:

az fekete alkatrész egy kondenzátor.

a többi így nem igazán megy. jó lenne tudni, hogy eredet7leg a kapcsolón hova voltak kötve, hogy hány állású a kapcsoló, hogy milyen állásokban melyik sarkokaz nyitotta-zárta és/vagy látni a motort.

a fekete be van kötve a motorba?

2014. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Steveo87 válasza:
Hali! Érdeklődnék hogy az eredeti motor bekötésről van képetek vagy rajzotok?
2015. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!