Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen fakultációt válasszak?...

Milyen fakultációt válasszak? Német vagy angol?

Figyelt kérdés

Lssan eljött az az idő mikor fakultációt kell választanom. Két tantárgy jár a fejemben, ez a német és az angol.

Viszont csak egyet szeretnék faktként felvenni, mert úgy gondolom hogy két tantárgy az túl erős lenne számomra.


Németet 2 éve, Angolt pedig 8 éve tanulok.

Gimnáziuba járok.

Melyiket vegyem fel faktnak? Melyik menne könnyebben majd?

Ha mind a kettőt felvenném az nehéz lenne?


Egyébként németből csak 5-öseim vannak az évben, angolból egy picit több a 4-es de abból is sok 5-ösöm van.


2014. máj. 19. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az angol. De amelyik jobban érdekel... :D az angolt szo szo jobban ki tudod használni majd, nagyobb rálátásod volt eddig...

Én németre mennék, mert mindig azt tanultam, angolt soha. :D

2014. máj. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Okoska Törpike válasza:
0%
szerintem a bushman nyelvet vedd fel
2014. máj. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem az angol előnyösebb,mert azt szinte mindenki beszéli.
2014. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én az előzőekkel ellentétben a németre mennék rá. Az angol könnyebb nyelv és régebb óta is tanulod, így később még vissza tudsz térni rá.

Egy német nyelvtudás pedig épp ezért is tud értékesebb lenni egy állásinterjún, mert kevesebben beszélik.

2014. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!