Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » 8 osztalyos magantanuloi...

8 osztalyos magantanuloi vizsgara mik a kovetelmenyek?

Figyelt kérdés
ezt ugy ertem hogy vannak fobb tema korok vagy nem lehet tudni hogy kb mit fog kerdezni mert en beszeltem vele elem baszta a tortelem konyvet hogy tanuljam meg 2 het alatt valami segiteg jo lenne hogy kb mit tanuljak mely temakorokbol kerdezhet meg is valahogy leszukiteni ezt a dolgot elonre is koszonom :)

2014. máj. 21. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
1. Tudni kéne helyesen írni.
2014. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, amúgy ha valaki esetleg nem beszél idiótául, íme a fordítás:


8. osztályos magántanulói vizsgára mik a követelmények?


Ezt úgy értem, hogy vannak főbb témakörök, vagy nem lehet tudni, hogy kb. mit fognak kérdezni? Mert én beszéltem vele (gondolom a tanárával), elém rakta a történelem könyvet, hogy tanuljam meg 2 hét alatt. Valami segítség jó lenne, hogy kb. mit tanuljak, mely témakörökből kérdezhet mégis, valahogy leszűkíteni ezt a dolgot. Előre is köszönöm. :)


Jó tanács: Írásjeleket használni kéne.

2014. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hat jah alternativ suliba nem varjak el bocs teso :D amm komolyan ha tudtok legyszi segitsetek
2014. máj. 21. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy alternatív suli?
2014. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hat sok fogyatekos egy helyen kb ennyi :D ezert vagyok en magantanulo es ezert szeretnek segitseget kerni mert igy egyedul nehez meg az ido is keves
2014. máj. 21. 17:01
 6/7 anonim válasza:
Osztálytársad füzetét kérd el, abból tanulj. Lemásolod a füzetet, úgy biztos oda adja. Suliba lemásolják, még jó pontot is szerzel,hogy iparkodsz. Azt mondanom se kell,hogy jó tanulóét kérd el.
2014. máj. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi :)
2014. máj. 22. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!