Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mennyit keres VALÓJÁBAN egy...

Mennyit keres VALÓJÁBAN egy elektronikai technikus / mérnök? Főképp Budapest és környéke 2014, multik.

Figyelt kérdés

Néztem a fizetések.hut, ott BRUTTÓ 200at írtak technikusnak, ami nettóban 130, szerintem multik esetén ez simán 150.


A mérnök bruttó 330 ami nettó 220ra jön ki. Valószínűleg multinál ez nettó 250 körül lehet.


Ha valaki tudna munkahelyről, interjúkról konkrétat mondani, az jó lenne.



2014. jún. 20. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A multiknál hiába keresel 150et, mert annak egy jelentős része kb 20-30 ezer kafetéria, ami nem kp. Én 120at kapok készhez,kapok nyaralási támogatást meg 13. Havi fizetést.
2014. jún. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100-120-at jobb esetben, és persze több műszakos munkarendben
2014. jún. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy BSc villamosmérnök kezdő fizetése a BOSCH-nál:

1215 Ft / óra ( nettó )

Ezt elhiheted nekem :) Biztos forrásból tudom.. nagyon biztos.


Egyébként 200 felett keres minden esetben egy vill.mérnök már az első munkaévében.

2014. jún. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Ezt a 100-at valótlannak tartom, minimum 120 még a legrosszabb helyeken is. Ha ilyen tényleg létezik, sürgősen váltani kell. A többműszak 2-t jelent.


A mérnök esetében 1 műszak, de számítani kell a "rugalmas" beosztásra.

A kérdés az, hogy mennyi idő után emelkedik a fizetés és mennyivel.

Például 250-300 milyen pozíciókban/tapasztalattal/tudással lehetséges.

2014. jún. 22. 04:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!