Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Airsoft fegyverből lehetséges...

Airsoft fegyverből lehetséges altatólövedéket kilőni?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen fajtából illetve honnan lehetne ilyen lövedéket beszerezni?Falun lakok nagyon sok a kóbor kutya de nem akarom megölni őket!

2014. jún. 24. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

6 mm átmérőjű gömbben kéne megoldani azt, hogy kellőképp megsebezze az állatot, hogy a véráramába juthasson az altató, és elég hatóanyagnak is el kell férnie.

Szóval nem megy.

2014. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szerezz egy gázpisztolyt inkább
2014. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezek szerint gázpisztollyal megoldható?
2014. jún. 24. 12:03
 5/8 Wadmalac ***** válasza:

Nem értem, az elalvó kóbor kutya hogyan oldja meg a problémát.

Elriasztásra tényleg jó a gázpisztoly, bár én a legálisabb, ártalmatlanabb és mégis hatásos palackos dudát ajánlom. Ami kutya attól nem áll orbitális pályára, az akkor is meg fog harapni, ha tarackkal lövöd fejbe.

2014. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem oldható meg gázpisztollyal sem az altatólövedékes történet, de elriasztásra jó és amúgy az is teljesen legális de a dudás történet is jó lehet akár.
2014. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Altatólövedéket nem is vehetsz, mivel ha jól tudom annak tartalma kábítószernek minősül.
2014. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem lehetséges és altatólövedéket mi "mezei paraszt átlagemberek" nem vehetünk. A duda jó lehet, de nincs mindig nálad, kifogy, folyton venni kell... Ha sok és agresszív kóbor kutya van nálatok, akkor hosszútávon vagy te, vagy ők. Ne érts félre én szeretem az állatokat, vannak macskáim, kutyám, kaméleonom stb, de ha agresszívak a kóborok, én patkánymérget tennék egy darab húsba az megoldja, de előtte mindenképp keresnék valamilyen ilyen gondokkal foglalkozó hatóságot/sintért, ha egyáltalán létezik ilyen.
2014. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!