Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan tudnék szárnyakat...

Hogyan tudnék szárnyakat építeni magamnak?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan 'szárnyat' építeni, amivel el tudok rugaszkodni pár méterre a földtől és haladok is valamit (mondjuk mint a madarak)...

Hülyeségnek hangozhat elsőre, de már foglalkoztat egy ideje a dolog és gondolkozom, hogyan lehetne megcsinálni?

Valaki, aki jó fizikából tudna nekem segíteni?


Itt van egy videó, egy hasonló projektről:

https://www.youtube.com/watch?v=GYW5G2kbrKk&index=1&list=UU7..


Én is ilyen házilag barkácsolt szerkezetre gondoltam..


A segítséget előre is köszi!((:



2014. aug. 16. 20:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hasonló szerkezetet szeretnék, mint a videóban... a szárnyak mellé vagy egy kisebb motort segédként, vagy amin gondolkoztam, hogy egy héliummal teli valamit a hátamra, hogy az is könnyítsen rajtam...

A madárember ruhával meg nem lehet felszállni csak úgy földről.... nem?

2014. aug. 20. 23:08
 12/16 anonim ***** válasza:
39%

Először talán tanulj meg hagyományos sárkánnyal repülni, vagy sikló-ernyőzni. Ha megismered az aerodinamika alapjait, azután kombinálhatsz.

A videókon egy felkészült csapatot, és egy jól felszerelt műhelyt látni.

Valamelyik sárkányos klub csapatába te is bekerülhetsz.

2014. aug. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Csináld üregesre a csontjaidat xD

Jó van na,tudom hogy ez hülyeség,de tényleg hülyeségnek tűnik a kérdésed,bocsi :DD

2014. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
miért lenne az? már megcsinálta más is, nem lehetetlen..(:
2014. szept. 1. 00:23
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd az ember tömege és fizikai teljesítménye predesztinálja, hogy önerőből nagyon korlátozottan fog tudni repülni. Persze, ha lejtőn, meg nekifut, meg siklóernyőzik az kicsit más.

De szélcsendben, vízszintes talajon másodpercekig tart a repülés saját erőből. Én meggondolnám, hogy megéri-e... :)

A sárkányrepülő-siklóernyő dolgokat tudom ajánlani én is.

2015. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi.(:
2015. jan. 8. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!