Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hány réteg UV-álló fólia kell...

Hány réteg UV-álló fólia kell ahhoz, hogy elhomályosítsa a mögötte lévő meztelen személyt?

Figyelt kérdés

2014. okt. 6. 10:39
1 2 3
 11/26 Wadmalac ***** válasza:

Link lemaradt:

[link]


Kis keresgéléssel biztosan a környékeden is találsz, ha ez messze van.

2014. okt. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ahogy én látom, 50-180Ft/m2, nem 3000.

Nem csak ablak kell, hogy fény legyen, hanem Napsütés, hogy meleg legyen. Vagyis minél nagyobb felület, amin besüt. Gondoltam ez egyértelmű abból, hogy télre akarom, meg, hogy nyárra fehér fóliával terelném a sugarakat.

2014. okt. 7. 10:23
 13/26 A kérdező kommentje:
Illetve 80Ft/1,8m=44Ft/m2. Plusz a fólia lehet a keret belsején, és külsején, így lehet, jobb a hőszigetelése, mint egy 2mm-es plexinek, de egy gondolom átlátszó, ezért tettem fel a kérdést, hogy ha már nincs olyan fólia, akkor ebből mennyi homályosít?
2014. okt. 7. 10:40
 14/26 Wadmalac ***** válasza:

Valamit nem értek. A fóliát csak úgy önmagában akarod felfeszíteni, nem felragasztani átlátszó felületre?

Ennyi erővel akkor kifeszíthetsz egy erős nejlonzsákot is. Belekerül vagy 200 Ft-ba.


Állati türelmetlenül reagálsz amúgy a neked nem tetsző megoldás-ajánlatokra, pedig tulajdonképpen az a baj, hogy nem teljesen tiszta a koncepciód, mit is akarsz pontosan. Mindenki segíteni akar, de más nem tud a te fejeddel gondolkodni.

2014. okt. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

De ha egyszer a válaszoktól nem leszek okosabb, akkor attól, hogy azt írom, hogy jó, mostmár tudom, még nem fogom tudni. Először is a kérdésemre nem kaptam egy választ sem. Most nem írom le mit kérdeztem, mert fent van nagy betűkkel, de amiket utána kérdeztem, azokra sem kaptam választ.

Amit kaptam, pl., hogy mindenféle UV-álló fólia van, arról közöltem, hogy én nem találtam, de érdekel a mindenféle. Erre közölte valaki, hogy ha én nem találtam, akkor vegyek homályos, vagy opálos fóliát, és UV-állót is. Pedig közöltem, hogy nem UV-állóba se tudok ilyen optikai fóliákról. De nem is kaptam információt se mindenféle UV-álló fóliáról, se mindenféle nem UV-álló fóliáról sem, egyszerűen az volt a válasz, hogy van, vegyek, de ha nincs az se baj. Hát erre nem mondhatom, hogy érek vele valamit. Egyszer se mondtam, hogy üvegre akarok ragasztani, azt viszont írtam, hogy olcsó kell. És miért veszed kötekedésnek, hogy ha te szerinted 3-5eFt/m2 a fólia, de amúgy 44Ft/m2, ha annyi? Szerinted az a 2966-4966Ft/m2 plusz ide vagy oda nem számít?

2014. okt. 7. 12:21
 16/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk, ha lenne olyan ember akinek van fóliája, összehajthatná, és megnézhetné az átlátást.
2014. okt. 8. 08:48
 17/26 Wadmalac ***** válasza:

Az a baj, hogy "beleszerettél" ebbe az UV-fólia történetbe és ettől nem veszed észre, hogy itt neked alternatívákat kínálnának fel, amivel egyszerűbben, tartósabban, neadjisten olcsóbban megoldod a konkrét feladatot.

Ahhoz, amit el akarsz érni, nem a fólia a jó út.

Még mindig azt mondom, látogass meg egy céget, ahol plexit méretre vágnak, a vágási hulladékukból fillérekért megkapod azt, ami neked teljesen jó arra, amire használni akarod.

2014. okt. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Szóval a 3000Ft/m2 vagy az 5000Ft/m2 olcsóbb, mint a 44Ft/m2, és az a baj, hogy szerintem a kevesebb Ft/m2 az olcsóbb.
2014. okt. 8. 17:42
 19/26 A kérdező kommentje:
Nekem nem mindegy, hogy 2 m2 10.000Ft, vagy 88Ft, és nem tudom megérteni, miért nem a 88Ft az olcsóbb.
2014. okt. 8. 17:45
 20/26 Wadmalac ***** válasza:

OK, én feladom.

Annyira csak a magadét hajtogatod, hogy észre sem veszed, mit írnak.

2014. okt. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!