Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hány réteg UV-álló fólia kell...

Hány réteg UV-álló fólia kell ahhoz, hogy elhomályosítsa a mögötte lévő meztelen személyt?

Figyelt kérdés

2014. okt. 6. 10:39
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Mit írnak? Egy link sincs létező javasolt fóliákról, csak van, szerezz, ha nincs szerezz emilyet is, meg amolyat is, ha olyat se találsz, szerezz plexit, a plexi meg nem egy ötlet, hisz azt már felvetettem a kérdésbe is, hogy 100x drágább, azért nem jó, de nyilván, ha kiírtam, gondoltam rá.

Engem érdekelnek azok amiket kérdeztem, és nem azt kértem, hogy te eldöntsd helyettem, hogy én mit tudhatok, és nekem mire lesz szükségem szerinted ehhez a dologhoz, mivel írtam, hogy máshoz is kéne ilyen-olyan fólia. És azzal, hogy te erőlteted a plexit, nem tudok meg semmit ezekről a fóliákról, se a beszerzésükről. Tényleg még én vagyok a hülye, hogy merem azt kérdezni, amit tudni szeretnék.

2014. okt. 9. 09:19
 22/26 Wadmalac ***** válasza:
Sajnos nem lehet rajtad segíteni, nem fogod fel, amit írnak. Nem véletlenül nem kapsz több választ senkitől.
2014. okt. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Kérdező: elolvastam a kérdést, meg a válaszokat is, mert érdekelt, hogy milyen problémát akarsz megoldani, gondoltam, igyekszem segíteni. De olyan stílust engedsz meg magadnak, hogy eszem ágában sincs ezek után, csak azt javaslom, hogy ha legközelebb segítséget kérsz valakitől, akkor nagyon vegyél vissza az arcodból, mert a bicska kinyílt a zsebemben a stílusodtól.
2014. okt. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
A tények azok tények... Nekem meg a kard húzódik ki tőletek, akik nem mondtok semmit, csak beszéltek, azt se a témáról.
2014. okt. 10. 07:14
 25/26 anonim ***** válasza:
A tény az, hogy a stílusod miatt senki nem akar segíteni neked. Élvezd.
2014. okt. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
A tény az, hogy a kérdés óta ez a 3. oldal semmi. Csak fikázzátok, hogy közlöm a nyilvánvalót, hogy amit írtok, az nem a kérdésre válasz, ha válasz egyáltalán valamire. Ha közlöm, akkor fikáztok, hogy hogy merem ezt írni, ha nem közlöm, akkor meg nem írtok, mert szerintetek válaszoltatok. Így se, meg úgy se kapok választ.
2014. okt. 10. 10:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!