Belehal az ember?

Figyelt kérdés
A cim nem sokat arul el, de a lenyeg a kovetkezo: neztem egy dok.filmet a kivegzesekrol es azok humanitasat boncolgattak. Akasztas, aram, injekcio stb. A kerdesem az lenne, hogy ha egy ember nyakara madzagot kotnek es ezaltal ezarjak az oxigent szallito ver agyba jutasat, abba belehal az ember? Elvileg van ez a folytogatos "jatek", masneven choking game. Ott is ezt csinaljak es szedi is az aldozatokat. Itt elvileg semmi fajdalmat nem erez az ember es masodpercem alatt elveszti az eszmeletet is. Kerlek valaszoljatok.
2015. ápr. 7. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Mivel az agynak szüksége van az oxigénre, így...
2015. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kecskefészek15 válasza:
28%
Nem attól hal meg,hogy megfullad,hanem attól,hogy megszakad a kapcsolat a gerincvelő és az agy között.
2015. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki, aki tobbet tud errol?
2015. ápr. 7. 16:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha elszorítod a nyaki ütőered, akkor legelőször elájulsz. Ha ez az idő átlép egy kritikus értéket, akkor meghalsz, ennyire egyszerű. Megfojtani valakit a nyakánál fogva nehéz, hacsak nem véletlenül tovább szorítod a kritikus pontnál, mert akkor meghal. Milyen dokumentum film ez pontosan?
2015. ápr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A youtube-on talaltam, egy ember bortonokbe jar es kutatja, hogy mennyire fajdalmas az eliteltek kivegzese avagy mennyire nem, mivel ez egy nagy lerdes az emberisegben. Itt a link ha erdekel:
2015. ápr. 7. 16:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Érdekel, de nincs ott a link :D vagy mire ideértem, törölték? Küldd el privátban légyszives.
2015. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]


A kimaradt link :D szoval ha valakinek elkotik a nyakat es azzal egyutt az ereket, mennyi ido alatt hal meg es hogyan?

2015. ápr. 7. 17:05
 8/9 anonim ***** válasza:
A pontos paramétereket nem tudom, de ha nem akarod megpróbálni, akkor gondolom nem is fontos :D
2015. ápr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valakinek mélyebben van a nyaki ütőere. Például én egyáltalán nem vagyok kövér, mégis annyira mélyen vannak az ereim, hogy még a csuklómnál is alig látszódnak. A nyakamnál meg főleg nem, ha belegondolok nincs is ér a testemen, ami látszódna. Na, ha egy olyan emberrel próbálkoznának, akinek totál ki vannak dagadva az erei, szerintem könnyebben elájulna, mert könnyebb lenne neki elszorítani. Nekem azt se tudná az illető, hol van a nyaki ütőerem, ha csak nem lenne orvos, vagy nem tapogatná meg a nyakamat előtte. Úgyhogy változó. Illetve láttam már, hogy hülyeségből egy nagyobb srác két kézzel a nyakánál fogva fölemelt egy kisebbet. Ha ezt a kisebbet felkötötték volna, lehet meg se halt volna, hiszen olyan könnyű volt, hogy tudott volna lógni a kötélen károsodás nélkül. Úgyhogy ezek függenek az illető testalkatától is.
2015. ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!