Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tiszafa tűleveleket fogok...

Tiszafa tűleveleket fogok enni. Szerintetek meddig tart a szenvedés, míg belehal az ember?

Figyelt kérdés
Nem kérek olyan beszólásokat,hogy"jaj,már rég megtetted volna,és nem itt jártatnád a szád" Olyan biztos lehet mindenki benne,hogy megteszem,mint hogy "lyuk van a s...én"! Az efajta módszerhez nem kell nagy bátorság,miért ne tenném meg? Szóval a kérdésemhez igazodó,értelmes válaszokat szeretnék,hogy milyen nagy szenvedés ez és kb.meddig tart.köszi
2011. dec. 21. 20:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
tudod melyik része mérgező egyáltaán??
2011. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Persze,hogy tudom.Minden része,kivéve a húsos magköpenyt.
2011. dec. 21. 20:37
 3/20 anonim ***** válasza:
Miért is akarnál meghalni?
2011. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azt nehéz elmondani,és úgyse érti meg senki.
2011. dec. 21. 20:39
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség szerintem! Ne akarj öngyilkos lenni! Meglátod, az életben egyszer úgyis el kell jönnie a jó dolgoknak is. Nekem majdnem sikerült az öngyilkosság, az utolsó pillanatban menekültem meg tőle. De örülök neki, mert azóta másképp látom az életem, és ma már nem akarnák meghalni. Ha valami pasi ügy akkor meg főleg tessék elfelejtened! Ha akarsz beszélni valakivel szívesen meghallgatlak! :) 14/L
2011. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Dehogy pasiügy!Annál összetettebb.A világgal van bajom.Már 15 éves korom óta.De látom,te még csak 14 vagy.Én már 22.Volt nekem is próbálkozásom tiniédzserkoromban,összevarrták a csuklómat mert felvágtam az ereimet,meg be is gyógyszereztem magam.Akkor gyerekpszchiátrián voltam,bolondok között,ami szörnyű volt,és megígértem a családomnak,hogy többet nem csinálok ilyet,csak engedjenek haza.Nos,7 évig bírtam.Tovább nem.
2011. dec. 21. 20:58
 7/20 anonim ***** válasza:
és komolyan az öngyilkosság lenne a megoldás? lehethogy neked könnyebb út lenne, de a családodnak? gondolj a szüleidre, anyukádra! Felneveltek egy 22 éves gyereket akit szeretnek és te pedig öngyilkos leszel? Gondolj rájuk! Kérj segítséget ha már nem bírod tovább! De ne az önygilkosság legyen a megoldás! :)
2011. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
20:52 honnan tudtad,hogy lány vagyok?? Tényleg az vagyok :) Ja,és van pasim,3 éve.Inkább miatta szorul össze a szívem,ha arra gondolok,hogy itt hagyom.Apukám öngyilkos lett,nem is ismertem.A családomat imádom,a nevelőapámat is,mindenkit!De nem bírom az életet!Mert írtó szar!Egyedül vagyok mindig,a munkahelyen utálom a kollégákat,mert állandóan kötekednek,nagyon messze vagyok a családomtól,2 hónapja nem láttam őket,a barátomat is csak 2 hetente :(
2011. dec. 21. 21:13
 9/20 anonim ***** válasza:
Honnan? Egyszerű: Eddig számtalan ember jött ide önt gyilkolni, és túlnyomó részük (ha nem az összes) nőnemű volt, többnyire tizenéves. A közönyösség jegyében ugyanakkor megkérdezném: Mégis mi olyan szörnyű a te édes kicsi életedben, hogy tűlevél általi halált kívánsz magadnak?
2011. dec. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én nem egy tizenéves csitri vagyok,aki csak fenyegetőzik az öngyilkossággal!és nem burkolt segítség vagy sajnálat céljából írtam ide,hanem azért,mert kíváncsi vagyok mi vár rám.de látom erre senki nem tud választ adni :(
2011. dec. 22. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!