Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Komoly bajom lehet? ( Vigyázat...

Komoly bajom lehet? ( Vigyázat, ijesztő! )

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hónapja nagyon rosszul érzem magam. Rámjönnek ilyen rohamok,amik mostanra elviselhetetlenek lettek. Úgy kezdődött,hogy az iskolában az órán úgy éreztem hányni fogok közben nem is volt hányingerem igazából. Aztán már egyre erősebb lett és közben remegtem,gyorsan dobogott a szivem,nem kaptam levegőt,nem tudtam nyelni és olyan érzés volt mintha a világ meg én elválna egymástól,mintha meghalnék. Aztán jöttek a borzasztó gondolatok mi lenne,ha ordítanék egyet mi lenne ha behánynék,mi lesz ha megőrülök?


Mostanra súlyosbodott a helyzet iszonyat rosszul lettem, kemény öngyilkossági gondolatam vannak talán.. kicsit megiejdtem,olyan mintha lenne bennem valaki aki meg akar ölni. Nyom a mellkasom ez állandósult. Olyanok jutottak eszembe,hogy kiugrok a metró elé. Nagyon rossz érzés volt megfékezni magam. Tudjátok milyen,amikor nagyon rossz a kedvetek és úgy érzitek meg akartok halni? Na ez nem ilyen volt belülről jött!! Most is már úgy érzem remegek a kezem mintha lebegni akarna.. Mit csináljak? Így nem tudok iskolába járni sehova se még az utcára is félek kimenni:( Kezdek megint rosszul lenni,segítséég :(


2013. nov. 17. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichiátriai betegséged van, ami kezelést igényel. Gyógyszerek beállításával lehet kezelni a problémád.
2013. nov. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Soha nem fogok ,,meggyógyulni" ezekszerint? :(
2013. nov. 17. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:

"gyorsan dobogott a szivem,nem kaptam levegőt,nem tudtam nyelni és olyan érzés volt mintha a világ meg én elválna egymástól,mintha meghalnék"


Ez nagyon hasonló, mint amikor nekem pánikrohamaim voltak egy időben.

Fordulj pszichiáterhez, a gyógyszer ÉS a kiváltó ok/okok (stressz, problémák, konfliktusok, félelmek) megszüntetésével sokkal jobban leszel. Aztán egy idő után el lehet hagyni a gyógyszert is és rendben leszel.

Legalábbis én így vagyok - munkahelyet, sőt munkát is váltottam, leálltam a koffeinnel és egyebekkel.


Nekem az ilyen rohamok/érzések egy autóbaleset után jöttek elő - aztán olyan 1-1,5 év alatt sikerült teljesen "elmulasztani" őket.

2013. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De meg fogsz gyogyulni pszichiater segitsegevel! Azonnal keress fel egyet!
2013. nov. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!