Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi ez a lehetetlenség? Valaki...

Mi ez a lehetetlenség? Valaki magyarázza meg.

Figyelt kérdés
Tudom, a panel **** stb én is ezen véleményen vagyok, csak nem értem, hogy miért van a szobámba napközbe viszonylag nem annyira meleg, amikor kint 2-3 fokkal melegebb van, és estére SOKKAL melegebb, hajnalban is meg egész este, mint napközben délben, ill. du, de honnan szed össze ennyi hőt, mitől melegszik fel az éjszaka közepén, nincs ami hőenergiát adna neki. Este még a számítógép se megy. És kint meg viszonylag hideg van este, nálam meleg, nappal is meleg van de hidegebb mint este de kint akkor kb 3× annyira meleg van, mit csináljak, hogy ez elmúljon? Honnan szerzi a hőt?? Éjszaka? El nem tudom képzelni hogy mi folyik itt, de 30+ fok van este, a radiátor jéghideg, többször is kiszellőztetek. Nem otthon kategória, tudományos kérdés, csak valaki magyarázza már el legyen szíves. Tippek?

2015. jún. 6. 14:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ahh... :D

Hát igen, a zuhanyzástól vizes lesz az ember, ez kétségtelen. :D

De pont ez a cél, mert ezzel le is hűl egy kicsit.

Nekem bejött ez a "módszer", amikor ilyen sivatagi körülmények között laktam. (Meg az is, hogy natúrban befeküdtem a kádba egy fél órára, lévén a fürdő volt a lakás leghidegebb helyisége. A nappal leengedett redőnyök és az éjszakai szellőztetés is.)

Szóval nem tudok okos lenni, de próbálkozz, aztán majd meglátod, neked mi válik be. :)

2015. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Hominida ***** válasza:
"Forró és nedves, ami baba, ha nővel vagy, de a dzsungelban egy kibszás!!" (Adrian Cronauer)
2015. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
:D
2015. jún. 7. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!