Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen hatással lenne egy...

Milyen hatással lenne egy kisgyerek fejlődésére az, hogyha egy meleg házaspár fogadná örökbe?

Figyelt kérdés

Két meleg férfi fogadná örökbe.


Milyen hatással lenne a fejlődésére? Nem lenne anyja, és máshogy is nevelnék. Egyáltalán lenne valamilyen hatással a személyiségére?


2015. jún. 30. 16:16
1 2
 11/15 Attila79 ***** válasza:
Miért?Mondtam én egy szóval is hogy azt nem ítélem el ha alkoholista neveli a gyereket. Azt ugyanúgy nem engedném. Csak azt ugye sokkal nehezebb bizonyítani. Úgyhogy ne a szavaimat forgasd ki, hanem fejtsd ki ha szerinted egészséges az hogy két homo nevel fel egy gyereket.
2015. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Freed Master válasza:

A gyereket megfertőznék ragályos bu#isággal. Ne az legyen egy fejlődő szellemileg egészséges ember számára a példa hogy a bu#iság elfogadható és normális. Ha valaki meleg az meleg nincs mit tenni, csak ő ne mutassanak példát, ne neveljék bele a gyerekbe a b#ziságot. Ha gyerek kell akkor tornázzon minden ember a puncin.

Ha meg vki bu#i az ne akarjon gyereket.

(És most meg lehet kövezni)

2016. márc. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy gyermek jellembéli fejlődése kicsit mástól függ. Például ilyen szülőktől, mint ami nézetek itt megfogalmazódnak, biztosan torz jellemű emberek lesznek a szerencsétlen gyerekből. Mert a gyereknevelés nem politikai nézetrendszer, hanem szakértelem alapján lesz normális. Talán a nagyhangú megnyilatkozások helyett nem árt némi szakirodalomból tájékozódni. Ajánlom például Ranschburg Jenő: Erkölcs és jellem című művét. Ott kicsit más okokat mutatnak be, mint az itt elhangzó politikai torzításoktól nem mentes badarságok.
2016. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Freed Master válasza:

Igen, lehet bu#i pártinak is lenni meg tanult ember módjára férebeszélni.

Sztem hagy a gyerek azt látja hogy két pali szerelmei egymásnak.

Bocs, nem olvasok el semmit mert nem tudok evvel a felvetéssel azonosulni.

Természetellenes és undorítonak tartom.

És sztem ez a normális.

2016. márc. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Freed Master válasza:

"Ha a gyerek azt látja az nem normális"

Javítottam bocs.

2016. márc. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!