Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mennyire és menyi ideig kell...

Mennyire és menyi ideig kell erősen gondolkodni, hogy az ember fogyjon 1 kilót, amely csakis a gondolkodása segítségével égetett el?

Figyelt kérdés

És mennyire erősen? Vagy melyek azok a foglakozások, amelyek olyan gondolkodásra késztetik az embert, amitől fogyni kezd? Esetleg az sem mindegy, hogy az agy melyik részét használjuk?


(Hallottam, hogy aki sokat gondolkodik, az majdnem annyi fogyhat, mint aki rendszeresen sportol.)


2015. aug. 15. 18:35
 1/8 anonim válasza:

Rengeteget kell gondolkodi es nagyon sokaig.

Kb 21 napig gondolkodsz folyamatosan es melyen anelkul hogy ennel es miutan megvan a 21-ik nap eszel max egy piritos kenyeret es ismet kondolkodsz 21 napig.

Nekem igy sikerult leadnom 10-20 kilot 42 nap alatt.

(De az ivast ne hanyagold el. Ezt legalabb 3 naponta tedd meg)

2015. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Bocsanat pontositanek.

Mert felirtam a tudomanyos fuzetembe hogy mennyit fogytam igy 42 nap alatt

17.89 kg

Ha sikerul neked is akkor te is ird le hogy mennyit fogytal

2015. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1, te most szórakozol velem?
2015. aug. 15. 20:37
 4/8 A kérdező kommentje:
A kérdésem teljesen komoly.
2015. aug. 15. 20:37
 5/8 anonim válasza:

Bocs ez az en esetem volt.


Nem tudom mennyit gondolkodhatott az az illeto aki csak 1 kg fogyott

2015. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég változatos számokat találtam, de ezek alapján alapjáraton az agy 0.2 kcal/perc teljesítménnyel működik, és erős gondolkodás közben 1-1.5-re megy fel az érték. Tehát az erős gondolkodás kb. 1 kcal/perc többletet éget.


Egy kiló fogyáshoz kb. 8000 kcal-nyi többlet elégetése szükséges, tehát 8000 perc, azaz 133 óra megfeszített gondolkodásra lenne szükség. Sok sikert!

2015. aug. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De egészen másképp kell ám számolni, ha a 15. óra után, már másra sem tudsz gondolni, mint az evésre.

Amúgy ez emberi gondolkodásnak értelme szokott lenni. Van persze enélkül is, csak azt másképp hívjuk. Ennek mi is az értelme?

2015. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Minek mi az értelme? A kérdésemnek? Hát a tudásvágy. Érdeklődő személy vagyok, érdekelt a kérdés.
2015. aug. 16. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!