Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha légpuskával (kb 7-8J)...

Ha légpuskával (kb 7-8J) fejbe lövöd magad, vagy egy állatot 1 centiről, az a golyó milyen mélyen fúródik be?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Ne egy állaton próbáld ki, ha lövöldözős kedvedben vagy célozz a halántékodra. Akkor majd megtudod;)
2010. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom, de kipróbálhatnád magadon.
2010. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ha nem okoz biztos halált nem próbálom,azért kérdem
2010. márc. 9. 21:19
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
elég unalmas már ez a nagy világfájdalom. valami másik nagyokos a kérdésében meg öngyilkossági tanácsokat kér. szánalom...
2010. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha magnum special lövedékkel próbálod, ami műanyag hüvelyes, rézmagos akkor az nagyobbat üt, de lehet hogy az emberi koponyacsont keményebb.

A Gamo légpuskák jóval erősebbek, mint általában a többi, de amikor én néztem még 120 ezer volt darabja.


Amúgy mire kell neked egy halált okozó lövés?

Inkább menj be az SzTK-ba a pszichiátriára és jelentkezz be. Ott tudnaksegíteni, bármi is az elkeseredésed oka. Van hogy csak azt látod amit látni akarsz, és nem azt ami a valóság.

Tudod: "Felhők fölött ragyog a nap!"

2010. márc. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha a kponyacsontot éri, még egy macskáén sem biztos, hogy átmegy, embri (felnőtt) koponya tuti megfogja. Halánték, szem más téma, de max akkor okozhat halált, ha nyaki ütőeret ér, vagy a szájpadban kapja el az artériákat.
2010. márc. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az ütőéren egy olyan kis rés nem okoz kivérzést.
2010. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
48%

az lessz először beparázol sirsz lősz és befosol a fájdalomtól mert tuti hogy nem megy át csak olyan mintha jól fejbe csapkodtak volna . majd elküldenek szihológushoz és rájösssz te is hogy mekkora elcseszett csöves vagy .

ha meg másokra lövöldözöl akkor ne fegyverrel legyél kemény.

adj esélyt másnak hadd védje meg magát ne ugy mint a sok tahó álmokfutó .

tiszta szégyen vagy

2010. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
az ilyen emberek miatt jutottam ide mint a kedves utolsó -.-'
2010. ápr. 7. 21:30
 10/15 anonim ***** válasza:
akaszd fel magad, ne lövöldözz...
2010. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!