Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Rezgőszelepes gázsugár-...

Rezgőszelepes gázsugár- hajtómű? Szeretnék egy ilyet, hogyan?

Figyelt kérdés
Látott már valaki ilyet? Esetleg csinált már valaki ilyesmit?
2010. ápr. 14. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom erre gondoltál-e, de remélem segít ...


[link]


maci

2010. ápr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hülyeséget linkeltem ...bocsi...


[link]


szóval ez amire eredetileg gondoltam.

2010. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Esetleg még ezt találtam, bár nem magyar nyelvű:


[link]


egyik csak jó lesz :)


maci

2010. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Maci! Dehogy linkeltél hülyeséget elsőre. 100% megbízható válasz, legalábbis a vezérhangyám beindult tőle. kösz. Ráadásul a másodikat még meg se néztem..
2010. ápr. 14. 21:12
 5/11 A kérdező kommentje:
A második a tutti. Számítottam rá hogy nem lesz egyszerű, de asszem fel köthetem a gatyám. Maci, csak neked elárulom, a bringámra kell. Ha bejön, én leszek az űber-cangás. ehe ehe.
2010. ápr. 14. 21:50
 6/11 A kérdező kommentje:
A harmadik gyanús nekem, hogy nem ad le értékelhető teljesítményt. Persze az tűnik mind közül a leg kivitelezhetőbbnek, de mér' ú alakú? Miért nem egyenes? és melyik az eleje?
2010. ápr. 14. 22:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Huhh barátom, nehéz fába vágtad a fejszéd:DD


Na azért figyelj egy két dologra! Az az eleje, ahol az "U" alak görbülete van. Mindkét nyitott vége hátrafelé kell nézzen. Ha jól értelmezem a működést ez egy rezonátoros meghajtó rendszer, és minden a méretezésen, és az üzemanyagon múlik.


Viszont .... láttam már videót ezekről az "izékről". Ne hidd hogy lebeszélni akarlak, de tudnod kell, hogy igencsak felmelegszik ám a szerkezet (vörös izzásig egészen biztos!!!) tehát nagyon nem mindegy, hogy helyezed el, hogy rögzíted! Nos és még egy "apróság". Ez az eszetlen (?) szerkezet hang terén nem viccel ám! Iszonyatosan hangos, és hidd el ha ezt te beindítod, kilométerekről is azt hiszik hogy égindulás földindulás van, de minimum rádhívják a pandúrokat ;) Szóval csak rendkívül óvatosan !!!!


maci

2010. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ISTEN-KIRÁLY! Csak hadd higgye a sok szomszéd öregasszony hogy itt a világ-vége! Nekem kell egy ilyen! Nem tudsz egy oldalt, ahol van ehhez automata méretezőprogram? attól tartok nem vagyok elég pallérozott fizikából. (A bárkács munka menni fog.)
2010. ápr. 16. 12:59
 10/11 anonim ***** válasza:

ahogy maci is írta vigyázz mert tényleg vörös izzásig melegszik:D

aztán a szomszéd mama ilyesztgetésben égési sérüléseket szerzel!

A hangja meg valami eszméletlen orbitális sztem koxon van 120-130 Db.

ezeknek nem valami nagy a tolóereje kilóhuszat felejtsd el:D

Egyébként nem a németek találták ki repülő meghajtásnak???

maci te biztos vágod:D

2010. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!