Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Vettem króm-sprayt és egyáltal...

Vettem króm-sprayt és egyáltalán nem hasonlít a krómra csak színre. Tükröződése szinte semmi, mert magamat nemlátom benne csak némi fényt! Ez a krómspray alapból ilyen, vagy csak rosszat vettem?

Figyelt kérdés

(Mert volt aki azt írta, hogy 90% ig ugyanaz, mint az igazi króm. Bár sokkal hamarabb kopik) Mit tegyek?

Am az van ráírva, hogy akrill festék-króm. Lehetséges, hogy nemjót vettem, vagy ez ilyen?? Ha esetleg létezik olyan spray, ami télleg nagyon hasonlít a krómra tükröződés szempontjából és valaki már használt is olyat és tapasztalatból tudja, akkor legyen szíves és írja mega nevét!


2010. ápr. 14. 23:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

"Remélem tudtam segíteni!"


Bízzunk azért benne, hogy az elmúlt közel 2 év alatt talált a kérdező megoldást :D

2012. márc. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Leo Taxil válasza:
vagy 3 év alatt:D
2013. szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Vagy lassan négy...

:-)))

2014. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 jucsucsu válasza:
Most már több mint négy éve. :)
2014. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
4 és fél év is eltelt már :) hmm, a történelem a szemünk előtt van barátaim :)
2015. febr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
Lassan 6 év alatt fejlődött már annyit a tecnika, hogy lehessen kapni krómhatású festéket? Nekem most lett aktuális :)
2016. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
Már több mint 6 éve :D
2016. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:

#16/17


A technika fejlődött, csak épp a gyártók nem adják ki kereskedelembe az ilyet. Én már elég sokat kutattam egy bizonyos típusó festék után. Nekem mondjuk nem sima króm kell, mert az kicsit búcsúsnak tartom már, hanem hyper black/ shadow chrome. Az olyasmi mint a fekete króm, csak kevésbé éles tükröződéssel. Fújható festéket is lehet venni ilyet, csak épp az USA-ból (fiat,dodge-nak van ilyen javítófestéke felnihez).

2016. szept. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 Ati's válasza:

Sziasztok. én találtam valamit a youtubon, ami elektrolízis nélkül, vagyis kémiai úton házilag teszik lehetővé a krómozást.Sajnos nem tudok angolul meg nagyon nincs is időm rá, hogy az összes kommentet végig olvassam ezért gondoltam, be linkelem ide, hogy talán valaki rájön utánajár és ide írja a megoldást!


https://www.youtube.com/watch?v=8nNNt_KSWy8&t=267s

2017. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
7 és fél év.Most fújtam le egy tárgyat,klaszter lett.
2017. szept. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!