Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Vettem króm-sprayt és egyáltal...

Vettem króm-sprayt és egyáltalán nem hasonlít a krómra csak színre. Tükröződése szinte semmi, mert magamat nemlátom benne csak némi fényt! Ez a krómspray alapból ilyen, vagy csak rosszat vettem?

Figyelt kérdés

(Mert volt aki azt írta, hogy 90% ig ugyanaz, mint az igazi króm. Bár sokkal hamarabb kopik) Mit tegyek?

Am az van ráírva, hogy akrill festék-króm. Lehetséges, hogy nemjót vettem, vagy ez ilyen?? Ha esetleg létezik olyan spray, ami télleg nagyon hasonlít a krómra tükröződés szempontjából és valaki már használt is olyat és tapasztalatból tudja, akkor legyen szíves és írja mega nevét!


2010. ápr. 14. 23:16
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Már 14 éve.
ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!