Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi a véleményetek a QEG-rol?...

Mi a véleményetek a QEG-rol? Qvantum energia generátor?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak vagyok a véleményekre :) lehetséges-e? Ellent mondd-e valamilyen fizikai törvénynek? Stb :)
2017. márc. 4. 22:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj az ingyenenergia gépeket 150 éve próbálják építeni lelkes (és tudatlan) amatőrök. Mivel nem működnek az építésük egy célt szolgál hogy pénzt szerezzenek a befektetőktől. Hogy ellentmond-e valamilyen törvénynek. Igen ellentmond.Ha elég sokáig gondolkozol akkor te is rájöhetsz és arra is hogyha léteznének akkor a legnagyobb veszélyt hordozna magában nagyobbat mint az összes féle nukleáris fegyver.
2017. márc. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Először az lepett meg hogy végre nem valami homályos hülyeséget találtam hanem egy viszonylag normális útmutatót hogy is kell megépíteni a gépet.

Az már kevésbé lepett meg hogy a működési leírása már kicsit homályos (legalábbis nekem)

Az még kevésbé lepett meg hogy nem sikerül működésre bírni az után épített szerkezeteket.


A működési leírás alapján nem mond ellen mert nem maga termeli a plussz energiát hanem "kicsatolja" ép csak a kicsatolja de honnan és hogyan na az volt homályos és persze nem is működött.

2017. márc. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%

Úgy gondolom, hogy minden egyes atom, több energiát hordoz önmagában, mint azt mérni lehetne. Erre az első példa az atomhasadás, az atombomba. Az energia kicsatolása számtalan módon történhet, de még ezeknek nagyon a kezdetén állunk.

Mindeniránt ezt tudva, anyagi és anyagias világunkban Én sem tudom eldönteni, hogy van e valóság alapja az e féle hírdetéseknek, reklámoknak:

[link]

[link]

Persze, ha volna 4000 euróm, akkor könnyen a végére járhatnék a dolognak, hogy ez nem e valami faramuci pénzlehúzás, de abban biztos vagyok, hogy nem sokára elérhető lesz az ingyen energia minden ember számára.

2017. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az ezotéria mindig arra próbált ráakaszkodni, ami akkor éppen új dolog volt. Amikor az elektromosságot kezdték felfedezni, akkor arra - később az atomenergiára - most pedig a kvantumelméletre.


Nyilván van a kvantumtörvények között még sok érdekes dolog, amit egyelőre nem ismerünk - de ezt nem ezoterikusok fogják megtalálni és nem a jutyúkon fogod fellelni a szükséges tudást hozzá.

2017. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Walter_Dornberger ***** válasza:
100%

Nem tartom tudományosan megalapozottnak.

(az energiamegmaradás és a TD. I-II. elég makacs dolgok.)

2017. márc. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Wadmalac ***** válasza:
88%

A kvantumszintű energiáknál egyelőre semmi nem utal arra, hogy bármi módon ki lehetne szedni.

Persze, valamikor ezt hittük az atomban rejlő energiákról is, de az azért más játék.


Gondolom innen lett véve a téma:

[link]


Hát, leeht, hogy saját bénaságom, de sem a magyar, sem az angol leírásban nem találtam, honnan, milyen elv alapján származna a plusz energia.


Így laikusként rám a minden lap alján szereplő sor hatott leginkább:

"Angol nyelvű forrás:

QEG Open Sourced

A fordítást szakfordítóval készíttette: Gosztola Ferenc

A

Harmóniában Alapítvány

megépítette a QEG-t, alább az álláspontja:

a beüzemelés eredménytelennek bizonyult, ezért

senkinek sem ajánljuk a QEG-vel való foglalkozást"


Tesla egy zseni volt, de ez nem jelenti azt, hogy feltétlenül minden ötlete működőképes.

Ha kvantumszintű energiák és kvantumfizikai elv az egész alapja, ne feledjük, hogy Tesla ilyesmiről még nem is tudhatott.

2017. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló, tényleg onnan vettem a témát, az utóbbi időben elkezdtek elméleti szinten érdekelni az olcsó alternatív energiatermelő és alternatív fűtős témák! :) Azért én is kételkedem sok mindenben, amit írnak, de egyszer a végére fogok járni a dolgoknak! :) Köszönöm szépen a válaszokat! Ezek nekem azért kellenek, mert laikus, és pozitív szemléletű vagyok, és kellenek olyanok, akik figyelmeztetnek! Élőben meg nem merek erről senkinek beszélni, mert hülyének tartanának! :)
2017. márc. 6. 16:25
 8/18 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a következő eszmecsere futtatás? Erről mit gondoltok, ez szerintem eleg hihető, csak a neodímium magnes nagyon draga :-)

2017. márc. 6. 20:04
 9/18 Gugu Gabor ***** válasza:
Ez teljesen hihető, ép csak egy sima generátor, mármint ez nem csinál semmi varázslatot (amennyire értem a faszi a videóban sem mond ilyesmi)
2017. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nézd, kérdező: tökéletesen felesleges ingyenenergiát keresned. Nincs.

Nem, újfajta - működő - generátor sincs.

Ami pénzt, energiát erre fordítasz, az kivétel nélkül mind kárba vész.

2017. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!