Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha valakit leöntenek benzinnel...

Ha valakit leöntenek benzinnel, mennyi idő múlva szárad meg annyira hogy nem lesz tűzveszélyes a helyzet?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 21:01
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

"Igyekszem, többet nem válaszolni. "


Nagyon helyes!

2017. ápr. 11. 00:11
 12/30 anonim ***** válasza:

Mit vártam tisztelt #11 kérdező?


Pl. azt, hogy hogyan gyártsál bombát házilag?

2017. ápr. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
kezeltesd magad
2017. ápr. 11. 09:28
 14/30 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésed alapján, "kezeltesd" Te magad.

Remélem sokan levonták a kérdésed után a konzekvenciát.


Ilyen buta kérdésed után mit vártál?

2017. ápr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
szerintem semmi butaság nem volt a kérdésben. kíváncsi volt, megkérdezte. arról nem tehet, vannak olyan nyomorultak, akiknek az az élvezet, hogy beleköthetnek valakibe
2017. ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

A kérdező ábrándozik és élettől idegen dolgokon mereng. Üssön mindenki a hasára, mondjon egy számot, ezt kéri. Hangulattól függően mondhatok neked vagy 1000 számot, megkímélendő a többiek idejét a felesleges dolgoktól.

És természetesen, mint minden ilyen szintű ember, rendkívül beképzelt és agresszív. Még azt sem tudja, hogy ezzel kizárólag magának árt.

2017. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
tévedés, gondolkodást is elvárnék, persze nem kötelező jelleggel, hanem csak azoktól, akiknek ez nem túl nagy teher.
2017. ápr. 11. 17:02
 18/30 anonim ***** válasza:

nem tudom, mi bajod van 70%-os, de valami elpattant benned, az tuti. és ha ábrándozik, az fáj neked? ha nem tetszik, nem kell írni, aztán kész.

de hogy válaszoljak is a kérdésre, szerintem ha van rajta ruha, és nem is veszi le, akkor úgy saccolom, hogy ~6 óra múlva talán már nem gyulladna meg, meztelenül meg 1-2 óra alatt száradna meg.

2017. ápr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Senkit nem akar leönteni a kérdező. Meg ha akarna is, ha nem mondjátok meg a választ, szerintetek akkor kevésbé akarja majd leönteni az illetőt?
2017. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, én gondolkozok, gondolkozok, de nem tudom követni egyesek gondolatmenetét. Mert szerintem meg az nem életszerű, hogy ha le akarnék valakit önteni s felgyújtani akkor előtte idejönnék a gyakorira ezt kérdezgetni:))))

Úgyhogy hiába gondolkozom, nem jövök rá hogy ezt hogy gondolják egyesek...

2017. ápr. 11. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!