Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Lehetséges-e, hogy az idei,201...

Lehetséges-e, hogy az idei,2010-es nyáron egyáltalán ne legyen teljes napsütéses nap?

Figyelt kérdés

A kérdés az izlandi vulkáni tevékenység miatt izgatja a fantáziámat.

Igaz lehet-e hogy az idén a Jóisten ajándékának kell tekinteni minden egyes napsütéses órát-percet, és az idén minden nap esős idő lesz?

Nagyon örülnék, ha erre a kérdésre elsősorban hivatásos meteorológusok vagy vulkanológusok válaszolnának, illetve azok, akiknek ugyan nem szakmájuk, de értenek hozzá.


2010. máj. 20. 05:51
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
"Lukács 21:26 Mikor az emberek elhalnak a félelem miatt és azoknak várása miatt, a mik e föld kerekségére következnek: mert az egek erősségei megrendülnek." lásd: Károli fordítás... Véleményem szerint a túlzott információáradat a hibás minden ilyenért...
2010. máj. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
NEM HISZEM EL. Csak tegnap 3x írtam le, hogy a vulkánnak az ÉG VILÁGON SEMMI KÖZE ehhez az időhöz. Hagyjátok békén szerencsétlent. A sok esőt a Yolanda nevű mediterrán ciklon okozta ami DÉLRŐL jött. A vulkán meg ÉSZAKRA van.
2010. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszadó!

Mertem remélni, hogy Ön, ha már nem tudja a feltett kérésre a választ, legalább úriember módjára ide tesz egy vulkanológiával vagy meteorológiával foglalkozó tudományos weboldalhoz vezető linket, de nagyon úgy néz ki, hiába. Szíves tájékoztatóját nagyon szépen köszönöm, megígérem, megfogadom jótanácsát.

2010. máj. 21. 05:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Szíves elnézést a többiektől, az előbbi kommentem nem rátok értettem, hanem a Titeket megelőző beíróra. Üdv Nektek.
2010. máj. 21. 05:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!