Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A nyugati országokban mikortól...

A nyugati országokban mikortól fognak tudni emberi szerveket nyomtatni?

Figyelt kérdés

IGEN! Ezt a kérdést is én írtam ki https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__alkalmazott-tudom..


Azért kérdem mert dohányos voltam egy ideig és emiatt a tüdőm már nem olyan mint régen. És nem is lesz az amíg nem lesz szervnyomtatás és/vagy nanorobotok.



2017. júl. 27. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon fejődik az orvostudomány. De arra is gondolj, hogy több mint 7 milliárdan élünk a Földön... Súlyos betegségek gyógyítására, műtétekre is várólisták vannak... Tehát elsősorban magunknak kell megelőzni a betegségeket, igyekezni kell egészségen élni, táplálkozni, mozogni jó levegőn, kirándulni.
2017. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

" több mint 7 milliárdan élünk a Földön"


Ezért írtam hogy nyugati országokban! Kb 600 millió ember. Először ugye ott fog megjelenni és szép lassan a világ többi részére is eljut előbb-utóbb. (évtizedek)

2017. júl. 27. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Akik maguknak okozták a bajt, azokat tuti nem fogják előre venni(pl te a dohányzással).

A jó hír, hogy nagyon gyorsan fejlődik ez a 3D nyomtatás az orvostudományban, már nyomtattam állkapcsot, fület és koponyarészt. Csontokat már tudnak így pótolni pár helyen. A szerveknél ki kell találni, hogy milyen anyagból nyomtassák őket és sokat kell kísérletezni velük, hogy tudják meddig bírják. Szerintem 10 éven belül lesz erre megoldás.

2017. júl. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a dohányzás elhagyása után 40 nappal nem érzel javulást, akkor valami más probléma van. Lehet azbeszt, üveg, vagy kvarcpor, savgőz, kipufogógázból származó korom, stb.

Nézesd meg magad egy másik orvossal!

Vannak fanatikus dohányos-gyűlölők, akik még a tatárjárást is a cigizők számlájára írják.

2017. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Magadnak okoztad a bajt és ezzel mérgeztél másokat is, most ne hisztizz. Nem mostanában fog megtörténni, és egyébként is hátul lennél a váró listán. Előbb azokkal kell foglalkozni, akik önhibájukon kívül betegek, nem az olyanokkal mint te. Kit érdekel hogy addig cigiztél, hogy most rosszul érzed magadat?
2017. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!