Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Távirányító jelét hogy tudhato...

Távirányító jelét hogy tudhatom meg?

Figyelt kérdés
Van egy klímám és a távirányító hol működik hol nem, sajnos nem lehet hozzá kapni és az app ok sem működtetik egyik sem, már próbáltam sokat. Hogyan tudnám megnézni hogy milyen jelet ad melyik gombra esetleg van olyan app amivel rögzíthetem és használhatom?

2017. aug. 5. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A távirányitó infrával müködik hacsak nincs szuper uj burzsóá klimád. a Mobilod nem tud infrát. Megtudni pedig úgy hogy elolvasod a használati utasitást ugyanis az kell neked hogy a klima mimlyen frekvencián veszi a jelet. mert ha az megvan akkor univerzális távvezérlőt beállitod arra és ennyi
2017. aug. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"a Mobilod nem tud infrát."


Biztos vagy ebben?

2017. aug. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a mobiltelefonod -.- van rajta infra? nincs mer fölösleges funkció
2017. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha igazad van és nem tud infrát akkor hogy tudom vele kapcsolni a az infrával működő eszközöket?
2017. aug. 6. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!