Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha a GTA SA -t letörlöm akkor...

Ha a GTA SA -t letörlöm akkor a DATA filet ha kimásolom és letöltöm ujra a SA t és felülírom az új data filet akkor megmarad a régi mentésem? bocsánat ha rossz katekóriába raktam a kérdést

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 11:19
 1/4 anonim válasza:

Nem emlékszem már, de azt hiszem, hogy a mentések a c-re kerülnek ott valahol, ahol a játékban készített képek is vannak egy másik mappában.

De mindenesetre igen a válasz. A mentéseket később vissza illeszted a helyükre, akkor azt a játék fel fogja ismerni.

Engem inkább az érdekelne, hogy te hogyan tudod még játszani a játékot, amikor már senkinek se akar működni? Nekem eredeti dvd van és csak hibát ír ki feszt, pedig a régi gépemen rengeteget játszottam, de még azon is error van most.

2017. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért mert Windows 10 en alapból Direct X10 van és a játék DirectX 9 es és ilyenkór be kell írni a youtube ra hogy GTA SAN ANDREAS Windows 10 en és csak a videót kell követni és utána amit a videón láttál azt megcsinálod és nekem is windows 10 em van és a tesóm csinálta meg hogy Win 10 en működjön a SAN ANDREAS
2017. aug. 28. 12:32
 3/4 A kérdező kommentje:
És köszi a választ
2017. aug. 28. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:
A Dokumentumok mappában vannak a mentések, azt kell megtartanod. A játék telepítési mappájának nincs köze hozzá.
2017. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!