Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Az emberek mennyire fogják...

Az emberek mennyire fogják fel, hogy hatalmas gáz van a Föld éghajlatával és élővilágával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2017. szept. 13. 17:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Arra én is. Persze most gőzerőre kapcsolták az agytörszi szinteken ható propagandagépezetet. Megy az álszent, tenyérbemászóan szentimenti szörnyülködés, hogy hogy lehetnek itt mostan ennyire ÉRZÉKETLENEK, hogy most, amikor az ÁLDOZATOKKAL kéne foglalkozni, jönnek itt a klímaváltozással. :DDDDDDDDDDD
2017. szept. 14. 10:27
 12/19 Wadmalac ***** válasza:

Persze az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a jelen hurrikánhelyzet önmagában SEMMIT nem igazol a glob. felmelegedésből, ha valami tendenciát ki lehet mutatni, azt éves szinten a hurrikánok számából, azok szélsebességeiből illetve felépülési sebességeikből lehet és még ez is csalós, mert van egy kb. tíz éves ciklikusság a gyakoriságban.

Szóval Irma hatásos érv lehet politikailag Trump támadására, de valójában nem bizonyít semmit. Persze ilyesmi a politikában sosem volt akadály és amikor a cél hasznos, én bizony szemet hunyok felette. :D

2017. szept. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Persze, hogy önmagában nem, nyilvánvalóan nem így működik a meteorológia. Nagyon kevés dolog működik így a természetben. De látható, hogy az emberek már nagyon egyszerű dolgokat sem képesek agyilag abszolválni. Ha egy kérdéskör csak egy fikarcnyival is összetettebb, már kiakadnak, mint a kakukkos óra.
2017. szept. 14. 13:01
 14/19 Wadmalac ***** válasza:
Ezért képesek csont nélkül elhinni a chemtrailt, de a globális felmelegedést nem. :D
2017. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ja. A chemtrailhez elég pár egyszerű mondat. Meg nincs benne grafikon :DDD
2017. szept. 14. 20:50
 16/19 Röcsögei Péter ***** válasza:
Én vigyázok a környezetemre, és mértéktartó vagyok. Nincs is párom. A génjeimet sem adhatom így tovább, és nem is nevelhetek fel mértéktartó és környezettudatos embereket. A nőkért folyó harc okozza az élőhelyünknek ezt a bődületes kizsákmányolását. Mindenki birtokolni akar, hatalmat akar, minél többet, minél hamarabb. Most azonnal, következményekre nem gondolni, mert holnap már talán nem élünk. Senki nem akar snassz lenni. Majd kipusztul az ember, utána remélem a természet felgyógyul belőle, mert ez itt a Földön egy egyedülálló önfenntartó rendszer, amiben minden tökéletes összhangban működik, ha az ember bele nem rondít. Csak nem lesz olyan kopasz, mint a Mars. Talán jönnek ide nálunk fejlettebb lények is tanulmányozni ezt a csodát, és ők is tanulnak még belőle, és nem bolygatják meg az egyensúlyt.
2018. júl. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Wadmalac ***** válasza:

"A nőkért folyó harc okozza az élőhelyünknek ezt a bődületes kizsákmányolását."

Ennyi erővel azt is lehetne mondani, hogy a túlélési ösztön a hunyó, mindenki példás környezetvédő, aki öngyilkos merénylő lesz.

Az tény, hogy ha senki nem párosodik és kihalunk, azt a Föld bolygó megköszöni.

De a nőket beállítani hunyónak valami frusztrációból származó rögeszme lehet, amihez pszichiáter kéne.


"Talán jönnek ide nálunk fejlettebb lények is tanulmányozni ezt a csodát, és ők is tanulnak még belőle, és nem bolygatják meg az egyensúlyt."

A saját rögeszméd alapján semmivel sem lesznek jobbak nálunk, ha ivarosan szaporodnak. :)

2018. júl. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Röcsögei Péter ***** válasza:
Wadmalac: több 100 példa után kéne már egy ellenpélda. Ha nem tennének csúffá mások előtt, hanem egyszerűen nemet mondanának, én nem haragudnék rájuk. Áttanultam a gyerekkorom, átmelózom a felnőttkorom, szerencsére engem keresnek meg állásajánlattal és nem fordítva, de lenézendő vagyok a nők szemében, mert nem vagyok rabszolgatartó. Valaki tanulás nélkül, munka nélkül is vezető, mert magas, sportos, mély hangú, sokat beszél a semmiről, és kizsákmányol mindent és mindenkit, pazarol, félelemben tart másokat. Én meg ilyen lúzer vagyok. Szégyellnem kell a nők előtt, hogy mértéktartó vagyok, nem járhatok emelt fővel, ez bánt igazán.
2018. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Wadmalac ***** válasza:

"Én meg ilyen lúzer vagyok."

Maximum ha elhiszed magadról. Mert az meg is látszik a viselkedésen.

És bezárul a kör.

Ebből ki kell jönni.

2018. júl. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!