Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A Teslának hogy lehet generáto...

A Teslának hogy lehet generátor a motorja?

Figyelt kérdés
[link] Itt azt mutatja hogy ha fékezik akkor áramot termel . De ez szerintem nem lehetséges mivel nincs a motorban állandó mágnes csak vasmag. A vasmag az mióta generál mágneses teret maga körül ha forgatom?

#mágnes #Tesla #indukció #szuper kocsi #villany autó
2017. dec. 1. 15:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Te nem érted a magyar szavakat? Leírtam, hogy: Középfokú oktatási intézményekben egyébként nem másznak bele az elméleti hátterébe, hanem közlik, hogy ez így van.

Íme, itt van a szocializmus egyik alapműve, a szerző írta kiskorában az első magyar nyelvű villamosságtan könyvet a szakképzés számára:

[link]

Nyilván azért nem magyaráztam el, mert középfokon ezt nem lehet elmagyarázni. Egyébként nem tűnt fel, hogy nem jelentkeznek magyarázók? És hogy a videókon sem magyarázzák el?

Erre te meg elkezdesz játszod az agyazni, pökhendi magas lovazni meg sznobozni...

Senki nem lehet olyan ostoba, hogy ezt az egyszerű kijelentést, hogy "ezt középfokon nem magyarázzák el" ezt személyes sértésnek vegye és aljas piszkálódásba kezdjen..

2017. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"Nyilván azért nem magyaráztam el, mert középfokon ezt nem lehet elmagyarázni."


Azért nem magyaráztad el mert nem tudod elmagyarázni és kész ,ezen nincs mit mosdatni ,de én nem is várom el olyantól hogy elmagyarázza aki nem érti szóval nem tudom mire jó ez a hattyúk halála és fellengzős atyai beszéd.

A kiírt témákra pár nap után amúgy sem jönnek friss válaszolók mert ez nem úgy működik ahogy te elképzelted.


De úgy látom a képfeltöltést sem tudod használni ,kattints már rá a linkedre milyen értelmetlen képet töltöttél fel ,most komolyan ebből kéne kitalálnom a könyv címét meg az írót ? :D


A gyakorikérdéseknek a koncepciója az hogy bármit kérdezhetek kompetencia nélkül és aki tud rá érdemben válaszolni az válaszol és én vagy megértem vagy nem.


Természetesen itt is egy két száz ezer emberke fordítva ül a lovon és azt hiszi hogy az is válasz ha a kérdező inkompetenciájára utalva leírja hogy inkább nem válaszol .


Nem veszed észre hogy én is de általában mindenki pozitív pontozást ad bármilyen gyengécske de segítőkész és nem off válaszra ? Csak azokra megy a negatív akik elkezdik a kérdezőt méricskélni és elmagyarázzák neki hogy miért nem tudják elmagyarázni a választ.


Biztos baromi jól megtanultad ha nem tudod saját szavaiddal elmagyarázni. Én az áltrelt saját szavaimmal elmagyarázom és nem könyvekre mutogatok amit bemagoltam hogy átessek a vizsgán de aztán két óra múlva a kocsmában már azt se tudom miért jártam 3 évig egyetemre.

Ha fejből nem megy akkor megette a fene édes barátom.

2017. dec. 5. 22:47
 13/13 anonim válasza:

Ezt jól megmondtad :)

Tudod én is így vagyok,sokszor lebunkózzák itt az embert,ha valamit nem ért.De ha érteném ,akkor nem kérdezősködnék.

2017. dec. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!