Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A boncolóorvosok mit használna...

A boncolóorvosok mit használnak a szagok ellen?

Figyelt kérdés

2017. dec. 19. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Semmit. A boncasztalra kerülő testek előzetesen hűtve voltak, tehát nem bűzlenek.
2017. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Kámforos kenőcsöt kennek az orrukba.
2017. dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden a legjobb az elszivo berendezes az orszagban, ott nem erezni semmit
2017. dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 EagleHUN ***** válasza:
82%

A kámforos kenőcsöt nem az orrukba hanem az orruk alá kenik/kenték.

Ha jó az elszívó berendezés erre sincsen szükség.

A hűtés nem veszi el a szagot maximum csökkenti, ha egy test már bűzlik az hidegen is bűzlik csak egy kicsit kevésbé.

2017. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 EagleHUN ***** válasza:
100%
Ezért bajuszos kórboncnokot ne keressetek, mind leborotválja az orra alatti szőrzetet, ha esetleg elromlik az elszívó ne kelljen összekennie a bajszát kámforos kenőccsel. :)
2017. dec. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek... :)
2017. dec. 20. 08:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy mezei orvostanhallgató vagyok, nem boncolóorvos, de amit láttam patológián senki nem használt semmit a szagok ellen.


Nem igaz az a válasz hogy nincs bűz. De igazából az ember az adott szagot megszokja és nem érzi pár perc után.


A kenőcs az orr alá érdekes válasz. Én csak diákoktól láttam, orvosoktól nem.

2017. dec. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!