Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A jelenlegi, elviselhetetlen...

A jelenlegi, elviselhetetlen meleg a globális felmelegedés következménye?

Figyelt kérdés
Egyszerűen borzalmas milyen az idő. Hiába esik az eső hajnalban, vagy reggel, délre eltűnnek a felhők és megint süt a nap ezerrel és árnyékban 30 fok lesz. Abnormális ez az idő. Mintha Afrikában élnénk. Legalább egy olyan nap lenne, amikor ne sütne a nap!!!
2018. júl. 25. 14:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen,annak a következménye,és az ember bőrét maró-csipő UV sugárzás is amiatt van.Ez fokozódni fog,és az is észre fogja ezeket majd venni, aki ezt mostani állapotot kellemes nyári időnek érzi.

Én a hatvanas-hetvenes években már megvoltam,és a hatalmas különbségeket jól érzékelem.És én sem szeretem ezt a nagy meleget,meg ezt az agressziv sugárzást.

Szoktam mondani a páromnak,hogy ez már a pokol tornáca.

2021. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!