Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Tudtok linket küldeni laptopra...

Skywatcher90/900 eq2 kérdése:

Tudtok linket küldeni laptopra/pc-re csatlakoztatható nyomásmérőről? (P (t) grafikonhoz)

Figyelt kérdés

Modellrakéta tolóerőméréshez szeretnék segítséget kapni. Arra gondoltam, hogy egy stabil állványzatra rögzíteném a motort fejjel lefelé, és a fejére egy nyomásmérő tapaszt tennék, amit laptophoz csatlakoztatnék, és kirajzolódna a nyomás-idő görbe, abból a tolóerő.



A kérdésem: honnan lehet ilyen gépre csatlakoztathazó nyomásmérő tapaszt beszerezni, mi ennek a neve? (Kerestem angolul is, de nem tudtam releváns találatra lelni). Illetve, nektek mi a tanácsotok a tolóerőméréssel kapcsolatban?



2019. febr. 6. 17:29
 1/1 bamboochatheone ***** válasza:
Mérlegcella néven keresd.
2019. febr. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!