Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan tudnám működésbe hozni...

Hogyan tudnám működésbe hozni ezt a hangszórót?

Figyelt kérdés
a hangszoro tv-ből lett kiszedve a jack dugaj-t meg találtam itthon. összeakarom kötni a tabletemmel es műkodesbe hozni. ha a jack dugajt magaba csatlakoztatom akkor a tablet jelez hogy füles van csatlakoztatva viszont ha összekötöm a hangszoroval akkor nem ad ki hangot. a hangszoronak nagyobb feszülgségű áram kellene a jó teljesítményhez de így is kellene szolnia elvileg ha annyi voltot kap ami a jackből jön nem? szoval mert nem szol es hogy tudnam megszolaltatni? valaszokat elore is koszi
2019. márc. 24. 08:02
 1/1 anonim válasza:
A tabletek túlnyomó többsége roppant kevés áramot ad le a 3.5 ös kimeneten, ezen változtatni nem lehet. Igaz hogy némi hangot kellene kiadjon, ami itt szóba jöhet, hogy rossz a jack dugó, rossz a hangszóró (csekkold le egy elemmel, ha recseg, okés), avagy a tabletben van önvédelem olyan hangeszköz ellen, amit egyébként se bírna kezelni, és nem terheli magát vele fölöslegesen. Ha TV ből szedted ki, egy totál egyszerű tranzisztoros erősítő is meghajtaná mobiltöltőről. Pl egy TDA 2822 es IC vel. Ha pedig nem akarsz vele vesződni, akkor jobbat mondok. Vegyél egy hordozható BT hangfalat, ezerszer többet érsz vele. Pl egy Protech X3 Cube -t, nekem az van, ha utazok valahová és kell egy zsebméretű hangszóró, ez nálam van. 2500 ért vettem, de minap láttam az egyik oldalon (akció nélkül) 1600 ért. Ez pedig igazán nem pénz érte. 3W RMS, 1 hangszórós, de van rajta passzív basszus-membrán, méretéhez képest olyan hangos mint egy JBL Go, szóval csak ajánlani tudom. Rákötheted a tabletet 3.5 ös kábellel, BT vel, rakhatsz bele memóriakártyát és elfogadja a 2.0 ás USB pendrive -okat, plusz rádió is van rajta. Na meg kivehető akksi. Én anno elvoltam ezekkel a dolgokkal, mert érdekes volt, ha magam csináltam, de ma már fillérekért minden ott a boltban, ha számít hogy egyedi legyen, akkor jó szórakozást hozzá, de ha ez nem fontos, akkor a bolti a legjobb, ráadásul pár forintért.
2019. márc. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!