Igaz ez a cikk?

Figyelt kérdés

[link]


Most találtam. Félek ,hogy lassan odáig eljutunk,hogy a technológia fog minket kinyírni.



2019. márc. 29. 15:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
53%

Az elképzelés megvalósítható, nincs technikai akadálya. Sok kísérleti eszközt már egereken tesztelünk.


10 éven belül működhet az egér mestérséges test. Avagy egy egér agy mesterséges virtuális környezetben fenntartása.


Embérnél inkább 30-50 év. Nagyon sok fejlesztést igényel még. Részleteket kifejthetem, ilyen cég laborjában dolgozok R&D részlegen.

2019. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Ha ez a hülye projekt sikerülni fog,akkor 2100-ra már annyi robot lesz,mint ember,utána meg,a robotok fognak többségbe kerülni.

A saját projektünk fog minket kinyírni.

Borzasztó.

2019. márc. 29. 15:17
 3/28 Thispain ***** válasza:
Honnan tudod, hogy kinyír a saját projektünk?
2019. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Thispain !


Onnan,hogy ez a projekt MECHANIKUS testbe tervezi az embereket beleerőszakolni.

Ugyan is ".A második konstrukciót, az „Avatar B-t” 2025-ig tervezik megalkotni; itt már egy valódi emberi agyat terveznek átültetni egy mechanikus testbe."


Ez nagyon durva!

Tulajdonképpen ez a terv gépesíteni akar minket! Gépek leszünk,basszus...

2019. márc. 29. 16:43
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

"rejtélyekszigete" Nagyon tudományos egy oldal.


"Ha sikerrel jár"

"Ha megvalósul"


"...vendégül látta a világ ötven legjobb tudósát: fizikusokat, szociológusokat, antropológusokat, filozófusokat..."

Most ez komoly?

2019. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

pilótakex89


Igazad van!

De egyszerűen ezt a hülye projektet nem tudom kiverni e fejemből. Félek,hogy mégis igaz ez az őrültség.

2019. márc. 29. 17:17
 7/28 anonim ***** válasza:
61%

... akkor nem érted a cikk lényegét.


Mit nem lehet ezen érteni?


Az idegrendszered perifériás végződéseit ami az izmaidat vezérli rákötik egy elektromos vagy optikai csatlakozóra.... a szenzoros bemeneteket (látás, hallás, tapintás stb) pedit a bemenetekre.


Ezáltal tudsz vezérelni egy testet. Nem a robot fogja vezérelni, nem CPU, hanem te magad.


Olyan mint egy autó most. Beülsz és vezeted. Az autó sem fog megölni magától :D

2019. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

#9!

".A második konstrukciót, az „Avatar B-t” 2025-ig tervezik megalkotni; itt már egy valódi emberi agyat terveznek átültetni egy mechanikus testbe."

2019. márc. 29. 17:40
 9/28 anonim ***** válasza:
17%

Pontosan ezt mondtam én is... az agyadat átültetik egy gépbe.


Hol a probléma?


Te vagy az agyad saját magad. A többi csak hús. A tested húszsák.

2019. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Igen kérdező, a #10-es hozzászólásodban pontosan ugyanazt írtad, mint a #9-es, amire reagáltál.

Nem értem a problémádat, nem értem, miért írtad ellenvetésként a #9-re szinte pontosan ugyanazt, amit a #9-es válaszíró írt neked.

2019. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!