Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A mérnökök okosabak vagy a...

A mérnökök okosabak vagy a fizikusok?

Figyelt kérdés
Az okos alatt azt értem hogy magasabb az indeligenciája

2019. júl. 4. 13:11
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Az óvodások írnak ilyen stílusban és rendelkeznek efféle magasröptű fogalmazási képességekkel.


Szerintem engedjük el... egyértelműen kamu.

2019. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

#44

Ez most nekem szolt ,vagy a kérdezőnek.

Amugy tudtomal az óvodások még nem tudnak írni sőt még a betüket sem ismerik.

2019. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek... olvasd vissza az elejét.

Nyilván cinikus voltam, de kb általános suli/gimi elején írogatnak így az emberek.


Egyébként egy mesterképzéses egyetemistához nem méltó egy ilyen ostoba és provokatív kérdés, bármiféle tudományos alapot nélkülözve.


Azért egy egyetemistának, egy ilyen nehéz szakon kellene lennie minimális tudományos szemléletének... viszont láthatóan fogalma sincs erről, sem az intelligencia meghatározásáról.


Továbbra sincs semmiféle bizonyíték vagy statisztika linkelve... így a levegőbe beszélünk "megérzéseknek" és esettanulnánynak minősülő szubjektív vélemények alapján. Ez pedig méltatlan egy MSc-s hallgatóhoz, illetve az egész tudományos topikhoz.

2019. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!