Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Genetikában jártas emberek....

Genetikában jártas emberek. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

[link]


Mennyire hiteles? Továbbá HA nem az, az állam akkor is ezt fogja súlykolni, ergo történelmet hamisítani? Mert nekem nagyon úgy tűnik ez inkább politika.



2019. aug. 23. 12:19
 1/4 Wadmalac ***** válasza:
100%
Azért válasszuk szét a genetikai és a nyelvrokonság kérdését.
2019. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Mivel Török Tibor tanárúr tanitott is nekem genetikát (a képen szereplő idosebb3 úriember), elég nagy név, nem tennék hozzá mást ezen kívül, mert ki tudná jobban ha nem ő? Csak vizsgazni ne kellett volna nála, rossz emlékek
2019. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csakmert én úgy tudom, hogy a mai magyarokban ennek már írmagja sem található, továbba a Közép Ázsiai gének eredetileg nem a magyar, hanem a hozzájuk kapcsolódott türk népektől származtak a honfoglalókban. Így az egész beleerőltetettnek tűnik.
2019. aug. 23. 16:58
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Az állam genetikai alapon próbálja igazolni a hun/türk eredetet, de ez nem tudomány, hanem politika. Ilyen értelemben rossz kategóriában van a kérdés.
2019. aug. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!