Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Egy könyv újranyomtatható a...

Egy könyv újranyomtatható a kiadónál ha már nem lehet máshol kapni?

Figyelt kérdés
Van néhány könyv ami nagyon érdekelne, de már csak antikváriumban kapható. Ha felkeresem a kiadót ami annak idelyén kiadta, akkor ók vajon újranyomtatják nekem 1 példányban?
2019. okt. 4. 16:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz?

Közben eszembe jutott valami. Ha könyvtárból kiveszek egy könyvet és beazkenneltetek vagy pedig neten találok ebook formájában vagy akár PDF-ben letölthetőt, akkor ezt megtudják nekem csinálni vajon a nyomdában, mintha könyv lenne. Vagyis úgy értem, hogy a borítót is meg tudnám csinálni?

2019. okt. 4. 19:54
 12/15 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem hogy azt is beszkenneltetem vagy éppen megvan netről.
2019. okt. 4. 19:54
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjts össze néhány száz embert, akiket szintén érdekel a könyv, aztán érdemes lesz tárgyalni a kiadóval. Különben olyan áron kapod, mintha kézzel írnák.
2019. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Van, amikor az ember csak azért vesz elő egy érvet, mert azt jobbnak gondolja, mint egyszerűen közölni, hogy én ezt és ezt akarom, és punktum. Ilyennek érzem ezt az antikváriumost is, mert azért egy pár kategóriába csak beosztják a netes kínálatot is, erősen használt, használt, közepes, jó, kiváló... Oszt ami jó, az általában tényleg jó.
2019. okt. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nyilván van az a pénz, amennyiért a kiadó egyetlen példányban is kinyomtatja neked.
2019. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!