Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mennyi a súlya 1500 vagy 2000...

Mennyi a súlya 1500 vagy 2000 milliliter emberi vizeletnek?

Figyelt kérdés
Ezt most azért kérdezem itt, mert ma voltam a háziorvosomnál és a testsúlymérés eredménye 102 kg és a doktornő asszisztens hölgye felhívta a figyelmemet arra, hogy a rajtam akkor lévő ruházat súlya is beleszámít, de nem tudom a ruhám súlyát, bár a mérés idején rajtam volt a felnőtt pelenkám is, amiben volt olyan 1500 vagy több, esetleg maximum 2000 milliliternyi vizelet és ezért is nagyon érdekelne a vizelet súlya általában is.

2019. nov. 11. 20:29
 1/6 anonim válasza:

A vizelet 99%-a víz.

A többit rád bízom.

2019. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

1,5 vagy 2 kiló +/- pár gramm


te sem áltál kétszer sorba az iq-ért barátom

2019. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felnőtt pelenka? :(
2019. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek üzenem, hogy azt én is tudtam és tudom, hogy a vizelet 99%-a víz és tegnap este ki is számoltam, hogy levontam a megállapított testsúlyomból a vizeletem súlyát és így kijött az az eredmény, hogy a mérés idején pontosan 87,294 kg lehetett a testsúlyom, tehát kerekítés alapján 87 kg voltam.


Az utolsó hozzászólónak pedig mondom, hogy igen, felnőtt pelenka volt rajtam, mert olyan idegrendszeri betegségben szenvedek, ami a pelenka használatát szükségessé teszi :'-( .

2019. nov. 12. 20:15
 5/6 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak pedig üzenem, hogy "köszönöm szépen", hogy lenéz engem :-( .
2019. nov. 12. 20:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobban vagy kérdező?
2020. okt. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!