Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Egyetemistáknak tábla, amire...

Egyetemistáknak tábla, amire lehet gyakorolni papír helyett? Könnyen letörölhető, nem alkoholos fixel

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sehogy sem tudok rátalálni erre a tábla fajtára. A lényeg, hogy nagyon sokat kell magolnom (képletek, hatóanyagok nevei, stb, #gyógyszerészet) és ezeket csak úgy tudom tnaulni, ha mindig írom magamnak. Hallottam már ilyen praktikus tábláról, amire ráírunk valami hozzá tartozó 'tollal', majd ha a tábla tele van csak valamit áthúzunk a felületén és újra tiszta. Lényegében a gyerekek szoktak ilyet használni, csak ez picit felnőttesebb formában. (elegem van már a sok papírból amiket így használok el)


Valaki nem tudná megmondani, hogy tudnék ilyen táblára rákeresni? Esetleg valaki használ ilyet? Tapasztalatok? Valóban könnyedén le lehet törölni? Hamar elromlik egy ilyen tábla?

Előre is nagyon szépen köszönöm :)



2019. nov. 21. 17:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Whiteboardnak hívják, vagy törölhető táblaként keress rá.

Nagyon alap egyetemi/céges kellék.

2019. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Olyat, amire nem filctollal írunk csak nagyon kis méretben és mackós-virágos-méhecskés és egyéb mintájú almás alakban találtam. Nem kapható kicsit 'felnőttesebb' verzióban valahol?
2019. nov. 21. 18:06
 3/15 anonim ***** válasza:
22%

Ember, te fogyatékos vagy? Hogy bírsz egyetemre járni, ha egy negyed soros Google keresés se megy? :D


[link]


Válogathatsz ezer méretben, nem permanens whiteboard filcet vegyél hozzá meg törlőt.

2019. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Vagy ha ilyen mágnestáblára gondolsz az gagyi szerintem kicsiben is. Szemetel.


Nem értem mér nem jó az olcsó whiteboard meg filc.

2019. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rengeteget írok, nem szeretnék naponta új filctollat használni. Ezért gondoltam azt a tipikus 'gyermek'táblát felnőttes verzióban. Úgyhogy szerintem nem én voltam aki nem érti mit mondasz, hanem fordítva :D De azért az első válaszban a 'törölhető tábla' névvel találtam kisméretűt, úgyhogy köszönöm :)
2019. nov. 21. 18:15
 6/15 bollocks ***** válasza:
Vegyél egy gagyi tabletet.
2019. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

és kis méretben mi értelme? Gagyi szar a "felbontása".


Amúgy táblánál sokkal rosszab írogatni, mert állva nehezebb több mozdukatot igényel.


Füzet, A4-es lap többet ér. Táblára akkor írunk ha másokkal akarunk valamit megosztani.

2019. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Fehértábla. Sima papírboltban is szokott lenni.


Utolsó: Nekem pl. meg kellett tanulnom egy rakás kémiai képletet. Minek pazaroljak el egy egész füzetet firkálásra, (mivel csak úgy lehetett megjegyezni, ha 50-szer lerajzoltam), ha így megoldható?

És amúgy nem kell 2 m-es táblának lennie, egy A/3as méretre simán lehet írni úgy, hogy az öledbe veszed...


[link]

2019. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem van itthon egy ilyen, ami a nyelviskolákban is szokott lenni. Egyik ismerősömék egyszer boldog-boldogtralannak osztogatták szét. Sose használtam, de igaz kinek is magyaráznék? Arra sosem gondoltam, hogy magamnak ofa firkálgatnék. Akkor már egy sima füzet, akkor vissza is tudom nézni pár nappal később, ha esetleg kell. Sok füzetet teleírtam az érettségire való készülés óta. Volt, hogy egyetemen egy tárgyból kevés mintafeladat olt, hát akkor jobb híjján többször is végigoldottam őket.
2019. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Első válaszban ajánlottam neki, de írta hogy ez nem jó 😃 ...Mert filctollas.


Amúgy meg én vennék akkor egy A4-es eink táblát, vagy egy nagyobb tabletet. 10 colosra már lehet írogatni... persze kell hozzá jóminőségű toll is. Ez viszont nem olcsó.


Igazából olcsó megoldás maximum a kisebb whiteboard szerintem is.

A filc azért nem akkora tétel szerintem...

2019. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!