Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Egyetemistáknak tábla, amire...

Egyetemistáknak tábla, amire lehet gyakorolni papír helyett? Könnyen letörölhető, nem alkoholos fixel

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sehogy sem tudok rátalálni erre a tábla fajtára. A lényeg, hogy nagyon sokat kell magolnom (képletek, hatóanyagok nevei, stb, #gyógyszerészet) és ezeket csak úgy tudom tnaulni, ha mindig írom magamnak. Hallottam már ilyen praktikus tábláról, amire ráírunk valami hozzá tartozó 'tollal', majd ha a tábla tele van csak valamit áthúzunk a felületén és újra tiszta. Lényegében a gyerekek szoktak ilyet használni, csak ez picit felnőttesebb formában. (elegem van már a sok papírból amiket így használok el)


Valaki nem tudná megmondani, hogy tudnék ilyen táblára rákeresni? Esetleg valaki használ ilyet? Tapasztalatok? Valóban könnyedén le lehet törölni? Hamar elromlik egy ilyen tábla?

Előre is nagyon szépen köszönöm :)



2019. nov. 21. 17:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet hogy a sima reused A4-es papír olcsóbb mint mint elírogatni pár táblafilcet.
2019. nov. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én ezt használom tableten:

[link]


Szereztem hozzá egy tollat aminek gumi van a végén, iszonyú jó. Előtte én matekos számításokra csesztem el napi 15-20db A4-es lapot..

Ez évi szinten több mint 6000 lap feleslegesen..

2019. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az ötletet. Ipadom van, egyszerűen eszembe sem jutott, hogy ezt is kihasználhatnám, évek óta nem használom, teljesen elfeletkeztem róla. Ki fogom próbáni milyen azon gyakorolni :) És örülök, hogy más is megérti a helyzetem, nem arról van szó, hogy nem drága az a papír, főleg az újrahasznositott, csak egyszerűen minek, ha ugyis a kukában végzi mikor betelt.

Köszönöm az ötleteket :)

2019. nov. 21. 19:56
 14/15 anonim ***** válasza:
Office depotban is lehet kapni egészen kicsi mérettől.
2019. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy olyasmire gondolsz, mint amilyen egy régi játék volt, amire két forgatógombbal lehetett rajzolni, aztán erős rázásra eltűnt a rajz és lehetett elölről kezdeni. :)


Pl. erre keress rá: Boogie Board

[link]

2019. nov. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!