Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha a szappant vízbe teszem...

Ha a szappant vízbe teszem szappanos víz lesz?

Figyelt kérdés
olyat halottam hogyha a szappant nem a folyékonyat hanem a másikat vízbe rakom pár órára akkor a szappan nem olvad el csak könnyen szétmálik ilyen zselé szerű lesz ez igaz ? aki tud valamít írja le, kérem
2010. júl. 20. 14:22
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
menny te hüjegyerek . én punk vagyok én nem vagyok ojan mint timi londoni punkok utáljuk a hétköznapi embereket
2010. júl. 20. 14:59
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Aranykulcsocska díj ... Te jószagú ...


Ember áztass be egy szappant, kicsit később öntsd le róla a vizet, és ha szerinted nem lesz szappanos, idd már meg ...


maci

2010. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és ha Chuck Norrist a vízbe rakod, akkor a víz Chuck Norrisos lesz.
2010. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
A szappan nem olyan vegyület mint a konyhasó hogy színtelenül oldódjon.Többféle vegyület keveréke amiből az egyik oldódik a másik magába szívja a vízet és felduzzad megpuhul van olyan része ami csak keveredik a vízzel.
2010. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 dellfil ***** válasza:

:D:D:D Szerinted milyen víz lesz az, amiben egy szappant áztattál? Tán csak nem málnaszörpös víz? Vagy sör lesz belőle?

Jól mondja maci, igyál sokat belőle. Arra azonban ügyelj, hogy WC legyen a közelben... :D

2010. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
na erre vagyok kíváncsi . ha a szappant pár órára vízbe rakom és leöntöm róla a vizet akkor a szappan egybe marad csak punha lessz ?
2010. júl. 20. 15:34
 17/32 anonim ***** válasza:
Igen bäzmeg, de ne legyél már "londoni punk" ha magyar vagy. Hány éves vagy te? de én egy akkora tarajat mint az, felállítok neked max 5perc alatt hajszárító meg mindenféle 1-2óra beáztatás nélkül már nem azért... szóval ha innen lesed hogy hogyan állítsd fel a hajad akkor szólok hogy közel sem a legjobb módszer.
2010. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Elmész a boltba, veszel 1 db szappant (jó lesz a legolcsóbb is), öntesz rá vizet, majd pár óra múlva megnézed. Így saját tapasztalatod lesz, ami sokkal többet ér, mintha mások mondanának esetleg bizonytalan állításokat.
2010. júl. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
mérne lenne jó módszer ? londoni punkok szappanal meg cukros vízzel szokták . de ha a szappant vízbe rakom megpuhul ? mer ugyis halottam hogy szappanos víz lesz az egészből most meik ?
2010. júl. 20. 15:41
 20/32 anonim ***** válasza:

Osztom a véleményt kettővel.


18/F

2010. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!